Детали тура Весняні канікули у Європі

Виїзд з Вінниці 180 евро.

  • Вроцлав
  • Дрезден
  • Бастай
  • Нюрнберг
  • Прага
Скачать файл описание тура

Оформить тур

Весняні канікули у Європа

Вроцлав -   Дрезден - Бастай  – Нюрнберг  - Прага 

  (Польща – Німеччина – Чехія)

24/03

15.00 Виїзд з Вінниці. Транзит по території України. Перетин кордону.

25/03

 Екскурсія по Вроцлаву  "Священна квітка Європи" - вважається одним із найзеленіших міст Польщі, яке вирізняється прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе Місто вважається одним з найкрасивіших в Польщі, а площа вроцлавського ринку займає друге по величині місце після Краківської. Ратуша зі старовинним сонячним годинником, магічний Тумський острів - найстаріша частина міста, головною прикрасою якого є костел св. Єлизавети. Для більшості це місто чудес, де кожен знайде частинку своєї мрії... 

 Переїзд до транзитного готеля .

Ночівля.

26/03

7.00 Сніданок. 8.00 Переїзд в  стародавню столицю Саксонії – Дрезден.  На протязі семи віків місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Тут було винайдено першу європейську порцеляну і першу оригінальну систему європейських гімназій.  Екскурсія по Старому місту – Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Величні будівлі Цвінгера, Резиденція правлячої династії Веттинів, «Балкон Європи» - тераса Брюля….

Вільний час      Можна відвідати всесвітньовідому картину галерею, та ще два музеї (фарфору і фізико-математичний салон) (дорослі -10 Є, діти до 16 років – безкоштовно).

Подорож в Саксонську Швейцарію«Чарівність Ельби”.  Немає меж захопленню… там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найвигадливіших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовпи і піраміди... Відвідаємо скелястий парк «Бастай» - цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, місточками… незабутнє враження!!! Побачимо на  протилежному березі Ельби височить легендарна, одна із найнеприступніших і могутніх фортець Німеччини - Кенігштайн... Пройдемося маршрутом художників з незабутніми враженнями.

 Переїзд в транзитний готель. Ночівля

27/03

 7.00Сніданок. Приїзд до Нюрнберга. Оглядова екскурсія  старим містом. Це місто – жвава метрополія із середньовічним колоритом, що  відкриває нам безліч таємниць. Тут древня історія оживає у пам’ятках старого міста, романтичних будівлях та готичних церквах. У Нюрнбергзі Ви матимете змогу прогулятися по найвідомішій Ринковій площі країни з Фонтаном сорока фігур, побачити Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, величні храми, п'ятикілометрову стіну і замок Кайзербург. Це неймовірно казкове місто франконської Баварії.  Саме тут можна відвідати найсмачніші  баварські  сосиски і пиво.

Вільний час.

-          )

-          Музей іграшок розташований у самому серці Нюрнберзького Старого Міста і є частиною цієї надзвичайно багатих культурних пам'яток. З багатством екстраординарних експонатів всесвітньо відомого музею показує на 1400 квадратних метрів виставкової площі, то «світ в мініатюрі»: ляльки, іграшкові магазини, фігури олова та олов'яних іграшок, традиційних дерев'яних іграшок і велика модель залізничної колії С. Але друзі Недавня іграшка, як Lego, Barbie, Playmobil або матч-сітка приходять за їх рахунок. У художньо розробленій дитячій зоні є освітня підтримка. Влітку, великий дитячий майданчик, то «Кафе в музеї іграшок» в затишному дворі і «темна область» в історичних підвалах переманити на відкритому повітрі.(дорослі 6Є. діти 3Є)

 Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

28/03

8.00 Сніданок.  9.00 Пішохідна екскурсія "Прага – місто легенд" - вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати!!! Староміська площа і Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, грандіозний кафедральний собор Святого Віта, легендарний Карлів міст, Золота вуличка, Вацлавська площа, Карлова вулиця... Всього і не перерахувати! Всі ці красоти ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, напевно, досить мріяти, пора все це побачити на власні очі

Вільний час.  Прогулянка по вуличкам Праги з відвіданням самих цікавих скульптур, таких  як голова Кавки чи Сучасні діти.

19.00 виїзд на Україну

29/03

 Орієнтовне прибуття о 18.00.

 

Вартість туру:  –  180 євро ( на 10 учнів 1 викладач безкоштовно)

 

 

       
 

У вартістьвходить:

·   проїзд автобусом  євро класу по всьому маршруту;

·   проживання   в готелі 3 *зі сніданками

·   оглядові пішохідніекскурсії поВроцлаву, Дрездену,  Нюрнбергу, Празі,.

·   медичнастраховка; 

- організаційні бонуси

 

   

Додатково оплачується: вхідні квитки  в музеї.

 

 

 

 

 

 

Наши партнеры

Ошибка...

Введите пожалуйста коректные данные

Заказать тур:
Укажите пожалуйста контактный номер телефона

Хотите получать СМС?

Введите пожалуйста коректные данные