Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Деталі туру Різдво у Європі

Виїзд з Вінниці 175 евро.

  • Вроцлав
  • Дрезден
  • Нюрнберг
  • Прага
Скачати файл опису туру

Оформити тур

Різдвяна Європа

Вроцлав- Легниця – Дрезден – Нюрнберг  - Прага

(Польща – Німеччина – Чехія)

4.01.2018

18.00 Виїзд з Вінниці. Транзит по території України. Перетин кордону.

5.01.2018

 12.00 Екскурсія по Вроцлаву  "Священна квітка Європи" - вважається одним із найзеленіших міст Польщі, яке вирізняється прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе Місто вважається одним з найкрасивіших в Польщі, а площа вроцлавського ринку займає друге по величині місце після Краківської. Ратуша зі старовинним сонячним годинником, магічний Тумський острів - найстаріша частина міста, головною прикрасою якого є костел св. Єлизавети. Для більшості це місто чудес, де кожен знайде частинку своєї мрії...  Наружний огляд  побудованого на початку минулого століття Народного залу (занесений під назвою “Зал Сторіччя” у Вроцлаві до Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО).

 

 16.00Переїзд до транзитного готеля в Легниці.  Вечірня прогулянка містом Легниця.

 

Ночівля.

6.01.2018

7.00 Сніданок. 8.00 Переїзд в  стародавню столицю Саксонії – Дрезден.  11.00 На протязі семи віків місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Тут було винайдено першу європейську порцеляну і першу оригінальну систему європейських гімназій.  Екскурсія по Старому місту – Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Величні будівлі Цвінгера, Резиденція правлячої династії Веттинів, «Балкон Європи» - тераса Брюля….

   Вільний час p13.00 до 18.00      Можна відвідати всесвітньовідому картину галерею, та ще два музеї (фарфору і фізико-математичний салон) (дорослі -10 Є, діти до 16 років – безкоштовно).

 Також -  всесвітньо відому скарбницю коштовностей  - одну з самих великих у світі «Зелені своди»  (дорослі -10 Є, діти до 16 років – безкоштовно).

 

 Переїзд в транзитний готель. 22.00  Ночівля

7.01.2018

 7.00Сніданок. 12.00Приїзд до Нюрнберга. Оглядова екскурсія  старим містом. Це місто – жвава метрополія із середньовічним колоритом, що  відкриває нам безліч таємниць. Тут древня історія оживає у пам’ятках старого міста, романтичних будівлях та готичних церквах. У Нюрнбергзі Ви матимете змогу прогулятися по найвідомішій Ринковій площі країни з Фонтаном сорока фігур, побачити Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, величні храми, п'ятикілометрову стіну і замок Кайзербург.

  15-19.00  Вільний час.

-          Можна відвідати німецький національний музей в Нюрнберзі - найбільший історичний і художній музей німецькомовних Європи від давнини до наших днів. Колекція музею налічує близько 1,3 мільйона експонатів. Сучасний музейний комплекс включає в себе будови великого нюрнберзького картезіанського монастиря. (Дорослі 8 Є, діти 5 Є.)

-          Дом Альбрехта Дюрера в старой части Нюрнберга, построенный около 1420 года, — место, где жил и работал художник с 1509 года до своей смерти в 1528 году. Дюрер жил в доме с женой, матерью и своими учениками и подмастерьями. Сегодня дом — музей и принадлежит вместе с Собранием графики Нюрнберга к объединению музеев города.Дом Дюрера — единственный в своём роде музей и мемориал одного из наиболее выдающихся художников Возрождения (дорослі 6Є. діти 3Є)

-          Музей іграшок розташований у самому серці Нюрнберзького Старого Міста і є частиною цієї надзвичайно багатих культурних пам'яток. З багатством екстраординарних експонатів всесвітньо відомого музею показує на 1400 квадратних метрів виставкової площі, то «світ в мініатюрі»: ляльки, іграшкові магазини, фігури олова та олов'яних іграшок, традиційних дерев'яних іграшок і велика модель залізничної колії С. Але друзі Недавня іграшка, як Lego, Barbie, Playmobil або матч-сітка приходять за їх рахунок. У художньо розробленій дитячій зоні є освітня підтримка. Влітку, великий дитячий майданчик, то «Кафе в музеї іграшок» в затишному дворі і «темна область» в історичних підвалах переманити на відкритому повітрі.(дорослі 6Є. діти 3Є)

-           

 23.00 Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

8.01.2018

8.00 Сніданок.  9.00 Пішохідна екскурсія "Прага – місто легенд" - вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати!!! Староміська площа і Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, грандіозний кафедральний собор Святого Віта, легендарний Карлів міст, Золота вуличка, Вацлавська площа, Карлова вулиця... Всього і не перерахувати! Всі ці красоти ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, напевно, досить мріяти, пора все це побачити на власні очі…

 

 13.30 Рекомендуємо -  відвідати Новомеську пивоварню, де скоштувати свіже пиво і гарно пообідати.

 

Вільний час. 

19.00 Виїзд на Україну.

9.01.2018

Орієнтовно о 18.00 – приїзд до Вінниці.

 

 

Вартість туру:  –  175 євро    

 

У вартістьвходить:

·   проїзд автобусом  євро класу по всьому маршруту;

·   проживання   в готелі 3 *зі сніданками

·   оглядові пішохідніекскурсії поВроцлаву, Дрездену,  Нюрнбергу, Празі.

·   медичнастраховка; 

 

Додатково оплачується: вхідні квитки  в музеї,  замки, факультативні екскурсії .

 

 

 

 

 

 

 

 

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані