Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Деталі туру Предрождественская Молдавия

1500 грн.

  • Сороки
  • Свечя Благодарения
  • Ципово
  • Кишинев
  • Орхей
Скачати файл опису туру

Оформити тур

 Предріздвяна Молдова

 

16.12.2016

04.00 - виїзд з Вінниці. Перетин кордону. Обмін грошей.
 Переїзд в м Сороки. Відвідування Сорокському фортеці: фортеця XV століття. Величезна історична цінність Сорокському фортеці полягає в тому, що вона збереглася до наших днів такою ж, якою була створена майстрами середньовіччя. Крім того, збереглася і розташована над центральними воротами маленька військова церква. Завдяки цьому вона до сих пір є унікальною пам'яткою оборонної архітектури Європи. (Вхідний 5 лей).
  «Свічка подяки»: її вогонь, запалений 27 березня, 2004 року, є пам'яттю автору балади Міоріца. Сама церква у вигляді палаючої свічки, складена на незвичайний манер, з кам'яної кладки. Плюс, приголомшливою вид, що відкривається з оглядового майданчика, який нікого не залишить байдужим.

    Унікальний і єдиний скельний монастир у всій Європі - «Ципово» має 15 келій, закладений в XII столітті і розташований в скелях на висоті 100 метрів.Багато легенди складалися про цей монастир. За однією з легенд в XV столітті господар Штефан чел Маре вінчався в цьому монастирі зі своєю дружиною Марією Войкуцей. А інша легенда свідчить про те, що в стінах цього монастиря провів свої останні роки життя міфологічний поет Орфей і його останки знайшли спокій в одному з каскадів ущелини. Сучасні легенди говорять про те, що в Монастирі ципов досі з'являється привид Марії Вайкуце.У 1824 році на вершині скелі, де зараз знаходиться село ципов був закладений і побудований перший скит, самий верхній з нині існуючих. Будувався він через те що скельний монастир вже не вміщав всіх прочан. Скельний монастир і цей скит проіснували до 1949 року. На сьогоднішній день верхній скит є чоловічим монастирем. А скельний монастир є туристичним та історичним місцем.Сьогодні в цих місцях можна знайти руїни міста, в якому проживали гети. Туристам представитися можливість погуляти по темних коридорах обителі ченців, перейнятися духом Орфея, побачити вражаючі своїми розмірами ущелині заповідника «ципов». На одному з скелястих берегів в античний період (IV-III ст. До н.е.) стояла земляна фортеця гето-даків. Вежі цієї фортеці розташовані на високому мисі збереглися і донині.Дивовижний ландшафт, скелі і гори, рівна гладь Дністра, шум і краса водоспадів. Все це подарує вам поїздка в ципов. Тільки тут ви відпочинете від суєти світу, наберетеся сил і знайдете душевний спокій.

Переїзд в Кишинів. Поселение в отель. Ночлег.

 

 

17.12.2016

Сніданок. Оглядова екскурсія по місту Кишинів . Кафедральний парк, парк Штефана Великого, пам'ятник Штефану Великому, пам'ятник Пушкіну, алея класиків, театр Опери та балету, Президія і парламент Республіки Молдова, державний університет, церква Святої Теодори з Сіхли. 

Відвідання «Національного  музея історії Молдови» який  був заснований в 1987 в будівлі колишнього Регіонального ліцею. Перед будівлею встановлено пам'ятник Латинської вовчиці з Ромул і Рем.Музей розділений на кілька частин: Археологія і Антична Історія, Середньовічна Історія, Історія Бессарабії, Сучасна Історія, Скарби. Національний музей історії Молдови в своєму розпорядженні колекцію, що складається приблизно з 300 тис. предметів, що представляють історичну цінність: археологічні знахідки, документи, фотографії, нумізматика, предмети повсякденного вжитку, декоративне і художнє мистецтво.  (15 лей)

   Факультативно: Відвідування будинку-музею О.С.Пушкіна в Кишиневі - це справжній будиночок, що зберігся з 20-х років ХIХ століття. Тут жив поет і написав свої перші молдавські твори.Сьогодні будинок-музей А.С. Пушкіна - це унікальна скарбниця, в якій збереглися оригінальні свідоцтва з життя поета. Обстановка в кімнатах максимально наближена до тієї, яка існувала під час проживання в будинку Пушкіна, тут можна побачити понад двісті експонатів. Особливою гордістю музею є справжні книги з бібліотеки поета. Увагу відвідувачів завжди привертає і дуельний пістолет XIX століття - з такого стрілявся Пушкін на дуелі. Також в музеї зберігається факсимільне видання робочих зошитів поета, видане під патронатом принца Уельського. Всього таких видань налічується менше тисячі в світі, і два з них були передані Молдові (Додатково вхідний квиток в будинок-музей 30 лей.)

   Вільний час. Ввечері відвідання ресторану з національнею кухнею, вином і танцями.  (додаткова оплата).

Ночівля в готелі.

 

 

17.12.2016

Сніданок.  Переїзд в історико-природний заповідник «Старий Орхей», який розташований в каньйоні річки Реут. Гарячий сніданок і бадьорить кава. Огляд покинутих, древніх катакомб вирубаних у вапнякових скелях над річкою Реут. Коли вперше потрапляєш сюди, завмираєш від подиву перед цим казковим світом. Стрімкі скелі, стародавні печери, вигин річки Реут в глибині каньйону і руїни стародавнього дакско поселення, дозволяють відчути історію народу, що мешкав в цих краях.

   Переїзд на екскурсію в одну з кращих європейських винних компаній IM "Chateau Vartely" SRL. Це підприємство, на якому один господар здійснює весь цикл створення вина - від вирощування винограду до закупорювання пляшок. Тільки таким чином, можна гарантувати якість продукції, при невеликій кількості виробленого. За останні роки вина від Chateau Vartely, знайшли чималу кількість шанувальників у всіх куточках земної кулі. Про що говорить загальний обсяг експорту в такі країни як: США, Франція, Німеччина, Бельгія, Голландія, Норвегія, Польща, Словаччина, Чехія, Китай, Румунія, Україна, Казахстан і Киргизстан. (Дегустація за попереднім записом 210лей)

  Выезд на Украину.   На границе  посещение  магазина «DUTY FREE”. Ориентировочное время прибытия в Хмельницький  в 23.00

 

       
 

Проїзд в Молдову тількипо закордоннимпаспортам!

Вартістьтура    –  1500  грн.

 

 

 
 

·                 Додатково оплачуються:
• вхідні квитки та факультативні екскурсії,
• живлення
• доплата за номер з індивідуальними зручностями + 500 грн.

 

 


У вартість входить:
• Проїзд автобусом єврокласу по маршруту;
• Ночівля в готелі в 2-3 місних номерах зі зручностями в блоці.
• Оглядова екскурсія по Ципово, Кишиневу і Старому Орхею.
• Медична страховка для виїжджаючих за кордон

    Курс:  1 лей  ̴ 1,35 грн.

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ-ОПЕРАТОР НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І
ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ
.
 

Туроператор залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.м

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані