Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Деталі туру Праздник кофе во Львове

590 грн.

  • Львов
  • Шевченковский Гай
Скачати файл опису туру

Оформити тур

Свято кави в Львові

 

24 вересня

4.30 – Збір групи.  5.00 – виїзд з Вінниці.

Прибуття до Львова . Львів - одне з найпрекрасніших міст Європи, в якому органічно переплелося минуле і сьогодення. Це - місто соборів, храмів, пам'ятників архітектури і нових районів. Львів - це особлива атмосфера середньовічного міста. Вузькі вулички, величні храми створюють відчуття, що час тут завмер. Екскурсія по середньовічному місту “Лабіринтами львівських вулиць...”  фортифікації XIV-XV ст.; ансамбль Успенської церкви; монастирський домініканський костел Божого тіла; собор Св. Юри – шедевр бароко та  головний греко-католицький храм України; підземелля аптеки-музей(15 грн.). Ансамбль площі Ринок – перлини епохи Відродження; міська Ратуша - здолавши 400 сходинок її башти, ви попадете на оглядовий майданчик, звідки відкривається прекрасна панорама на все місто. Латинська кафедра з каплицею Боїмів - усипальнею багатих міщан; старовинний куточок Сходу – вірменський квартал з оглядом інтер'єру Вірменського собору XIV ст. Проспект Свободи – своєрідний ансамбль еклектики і модерну. Підйом на  гора Високий замок – колиска Львова, огляд міста з висоти пташиного польоту.

Вільний час.

19.00 – Переїзд до м. Жовква. Поселення в готель «Стиль»

25 вересня

9.00Сніданок. 10.00 Екскурсія в улюблене місце відпочинку львів’ян «Шевченківський гай»* (20 грн.) музей народної архітектури і побуту, просто неба, який природно «вписаний» у ландшафт.  У музеї зібрані оригінальні сільські будівлі, які показують побут селян Бойківщини, Гуцульщини, Лемківщини XVIII-XX ст. Прогулюючись його стежинами, ви як - ніби стаєте жителями підкарпатського села 19 століття...

Участь у Святі Кави. Вже в дев'ятий раз Львів запрошує львів'ян та гостей міста "На каву до Львова" Підбадьорливий ароматний напій давно став невід'ємним символом найромантичнішого міста України - саме до Львова приїжджають туристи, щоб насолодитися справжньою кавою, а мешканці міста славляться справжніми кавоманами.

Свято кави у Львові, який здобув велику популярність як в самому місті, так і за його межами, теж перетворився на символ осіннього Львова. У ці вересневі дні затишні львівські кав'ярні пропонують особливо великий вибір найоригінальніших кавових ласощів, і кожного року восени за допомогою усіх кавоманів, що відвідують ароматне свято, ми обираємо найсмачнішу з них.

Вільний час.

19.00– виїзд во Вінниці.

25 вересня

02.00 –орієнтовне повернення до Вінниці.

 Вартість туру: 590грн. 

 

У вартість не входить:

• вхідні квитки (близько 50 грн. за весь період);

• проїзд в суспільному транспорті.

. У вартість входить:

• проїзд комфортабельним автобусом;

• мешкання в 2-, 3-х місцевих номерах із зручностями;

•  сніданок;

• екскурсійне обслуговування;

•   страховка.

ТУРИСТИЧНА ФІРМА НЕ НЕСЕ ОТВЕТСВЕННОСТІ ЗА ПРОБКИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані