Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Деталі туру Париж на канікулах

виїзд з Вінниці 300 евро.

  • Вюрцбург
  • Париж
  • Версаль
  • Лувр
  • Нюрнберг
  • Прага
Скачати файл опису туру

Оформити тур

Вюрцбург – Париж – Версаль – Лувр – Нюрнберг -Прага

1

Виїзд з Вінниці   о  2.00.  Переїзд до Польщі.(1000 км.) Ночівля в транзитному готелі в центрі міста Легніца.Якщо швидко пройдемо кордо, то буде час на шопінг.

2

Сніданок. Виїзд  в єпископське місто Вюрцбург ( 600 км)  У Баварію багато їдуть спеціально для того, щоб побачити і відвідати пам'ятники епохи бароко. Головні пам'ятки Вюрцбурга - потужна фортеця Маріенберг, а також чудова резиденція архієпископа, яка вважається найважливішим пам'ятником європейського бароко. У багатьох архітектурних спорудах Вюрцбурга можна помилуватися видатними роботами знаменитих майстрів старовини, таких як, Тільман Ріменшнейдер, Бальтазар Нойман або Джованні-Батіста Тьєполо. Тут також знаходиться могила відомого миннезингера Вальтера фон дер Фогельвейде. Місто чарівне і неповторне  входить до Списку об'єктів Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО.

Ночівля в транзитному готелі.

3

Сніданок. Переїзд до Парижа. Екскурсія по місту. Паризька Опера, вулиця Руаяль, Мадлен, Площа Згоди, Єлисейські поля, Тріумфальна арка, Трокадеро, Ейфелева вежа, Марсове поле, дім Інвалідів, Музей Орсе, острів Сіте, Палац Правосуддя, Конс’єржи, Люксембурзький сад, Пантеон, Лувр, Вандомська площа, Бастилія. 

Виїзд на прогулянку на кращу вулицю Парижа Монмарт. Монмартр ще пам'ятає ті часи, коли його схили покривали густі виноградники і вітряні млини, коли тут селилася лише убога богема – поети, музиканти, художники, які потім стали гордістю і славою Франції і влаштувалися в музеях. Згодом Монмартр став центром нового мистецтва і творчості. І хоча зараз це вже історія, життя Монмартра продовжує бити ключем. Як і раніше тут можна купити маленький шматочок Парижа, збережений на полотні, упакувати і відвести з собою. А від базиліки Сакре-Кер відкривається такий неповторний пейзаж, що, здається, годі й мріяти про кращий!

Виїзд до Ейфелової вежі. Підйом на  Ейфелеву вежу (17 €).   

Поселення в готель. Ночівляв готелі в Парижі.

4

Сніданок. Екскурсія до Версаля  (25€ )  Проїзд на приміській електричці.  Цей палац вирізняється такою розкішшю і вишуканістю, що став не лише прекрасним пам'ятником європейського мистецтва, але і візуальним втіленням монаршої величі. «Я лаяв Людовика XIV, який витратив на Версаль двісті мільйонів доларів, коли людям не вистачало на хліб, але тепер я його пробачив. Це незвичайно красиво. Ти дивишся, і намагаєшся зрозуміти, що це все сьогодення, що ти на землі, а не в садах Едему і ти майже готовий повірити, що це обман, лише казковий сон.» Марк Твен.  Повернення в Париж на електричці.

Вільний час. Шопінг.

Відвідання  Лувра (15€- самостійно).  Один із найстаріших музеїв з багатою історією колекціонування художніх і історичних реліквій Франції, починаючи з часів династії Капетінгів і до наших днів. У Луврі збиралося все – цей музей можна назвати універсальним. Його колекції покривають величезні географічні і часові простори: від західної Європи до Ірану через Грецію, Єгипет і Близький Схід, від античності до 1848 року.  

Нічний переїзд до Нюрнберга

5

Приїзддо Нюрнберга. Оглядова екскурсія  старим містом. Це місто – жвава метрополія із середньовічним колоритом, що  відкриває нам безліч таємниць. Тут древня історія оживає у пам’ятках старого міста, романтичних будівлях та готичних церквах. У Нюрнбергзі Ви матимете змогу прогулятися по найвідомішій Ринковій площі країни з Фонтаном сорока фігур, побачити Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, величні храми, п'ятикілометрову стіну і замок Кайзербург.Вільний час. Шопінг.   Переїзд у транзитний готель в Чехії.

6

Сніданок. Пішохідна екскурсія "Прага– місто легенд"  - вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати!!! Староміська площа і Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, грандіозний кафедральний собор Святого Віта, легендарний Карлів міст, Золота вуличка, Вацлавська площа, Карлова вулиця... Всього і не перерахувати! Всі ці красоти ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, напевно, досить мріяти, пора все це побачити на власні очі… У вільний час рекомендуємо: - прогулянка на кораблику по річці Влтава (10€). Милуючись могутньою рікою та ще незвіданою Прагою, Ви зможете випити чеського пива  та відпочити. На кораблику є дві палуби: нижня з панорамними вікнами, яка опалюється в холодний період – на ній знаходиться ресторан, та верхня – відкрита.  У Вільний час можна відвідати Старомеську пивоварню, де скоштувати свіже пиво і гарно пообідати. Шопінг.  Виїзд на Україну. Про дорозі зупинка в цілодобовому  магазині «Теско»

7

Повернення в Вінницю орієнтовно о  18.00

 

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані