Детали тура Осінні канікули

225 евро.

  • Польща
  • Німеччина
  • Чехія

Оформить тур

26.10.2018

15.00 Виїзд з Вінниці. Транзит по території України. Перетин кордону.

27.10.2018

 Екскурсія по Вроцлаву  "Священна квітка Європи" - вважається одним із найзеленіших міст Польщі, яке вирізняється прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе Місто вважається одним з найкрасивіших в Польщі, а площа вроцлавського ринку займає друге по величині місце після Краківської. Ратуша зі старовинним сонячним годинником, магічний Тумський острів - найстаріша частина міста, головною прикрасою якого є костел св. Єлизавети. Для більшості це місто чудес, де кожен знайде частинку своєї мрії...   

 Переїзд до транзитного готеля в Легниці.  Вечірня прогулянка містом Легниця.

Ночівля.

28.10.2018

7.00 Сніданок. 8.00 Переїзд в  стародавню столицю СаксоніїДрезден.  На протязі семи віків місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Тут було винайдено першу європейську порцеляну і першу оригінальну систему європейських гімназій.  Екскурсія по Старому містуТеатральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Величні будівлі Цвінгера, Резиденція правлячої династії Веттинів, «Балкон Європи» - тераса Брюля…. Вільний час      Можна відвідати всесвітньовідому картину галерею, та ще два музеї (фарфору і фізико-математичний салон) (10 Є).

Подорож в Саксонську Швейцарію «Чарівність Ельби”.  Немає меж захопленню… там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найвигадливіших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовпи і піраміди... Відвідаємо скелястий парк «Бастай» - цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, місточками… незабутнє враження!!! Побачимо на  протилежному березі Ельби височить легендарна, одна із найнеприступніших і могутніх фортець Німеччини - Кенігштайн...  Пройдемося маршрутом художників з незабутніми враженнями.

 Переїзд в транзитний готель. Ночівля

29.10.2018

 7.00Сніданок. Приїзд до Нюрнберга. Оглядова екскурсія  старим містом. Це місто – жвава метрополія із середньовічним колоритом, що  відкриває нам безліч таємниць. Тут древня історія оживає у пам’ятках старого міста, романтичних будівлях та готичних церквах. У Нюрнбергзі Ви матимете змогу прогулятися по найвідомішій Ринковій площі країни з Фонтаном сорока фігур, побачити Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, величні храми, п'ятикілометрову стіну і замок Кайзербург. Це неймовірно казкове місто франконської Баварії.  Саме тут можна відвідати найсмачніші  баварські  сосиски і пиво.

Вільний час.

-          Музей іграшок розташований у самому серці Нюрнберзького Старого Міста і є частиною цієї надзвичайно багатих культурних пам'яток. З багатством екстраординарних експонатів всесвітньо відомого музею показує на 1400 квадратних метрів виставкової площі, то «світ в мініатюрі»: ляльки, іграшкові магазини, фігури олова та олов'яних іграшок, традиційних дерев'яних іграшок і велика модель залізничної колії С. Але друзі Недавня іграшка, як Lego, Barbie, Playmobil або матч-сітка приходять за їх рахунок. У художньо розробленій дитячій зоні є освітня підтримка. Влітку, великий дитячий майданчик, то «Кафе в музеї іграшок» в затишному дворі і «темна область» в історичних підвалах переманити на відкритому повітрі. (дорослі 6Є. діти 3Є)

 Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

30.10.2018

8.00 Сніданок.  9.00 Пішохідна екскурсія "Прага – місто легенд" - вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати!!! Староміська площа і Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, грандіозний кафедральний собор Святого Віта, легендарний Карлів міст, Золота вуличка, Вацлавська площа, Карлова вулиця... Всього і не перерахувати! Всі ці красоти ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, напевно, досить мріяти, пора все це побачити на власні очі…

Вільний час.  Прогулянка по вуличкам Праги з відвіданням самих цікавих скульптур, як голова Кавки чи Сучасні діти.

16.00 переїзд до транзитного готеля.  Ночівля.

31.10.2018

8.00. Сніданок. Переїзд до Святокшинського воєводства.  Прибуття в школу Стараховіце. Знайомство зі школою, зустріч з учнями школи. Обід.  Переїзд до міста Сандомір. Прогулянка по місту.

Перлини Південно-Східної Польщі.Старовинне польське містечко з десяти віковою історією, місцеперебування князів і резиденція королів, становив вузол торгового шляху, який вів із Західної Європи на Русь і далі на схід до Монгольської імперії. Містечко насичене старовинними та туристичними об’єктами: королівський замок, домініканський монастир, катедра із неймовірними інтер’єрами, храми і купецькі підвалами, з'єднані підземними коридорами.

Місто розташоване на семи пагорбах, звідки і з'явилася назва «Малий Рим». У місті - красива ратуша 14 століття, якій дуже пишаються поляки. Вона побудована в епоху Відродження і по праву вважається серед усіх архітектурних споруд Польщі, одним з найкрасивіших. У центрі ринкової площі знаходиться мерія. Поруч з Сандомирської ратушею знаходиться замок XIV століття. Він неодноразово перебудовувався, мабуть тому зараз він знаходиться у відмінному стані. Тут розташований Музей округу. Є дві версії походження назви цього прекрасного древнього міста. Згідно найпопулярнішою - назва «Сандомеж» походить від двох слов'янський слів - «Сондо» (суд) і «світ». Тому, назва міста можна перевести, як «справедливий суд», що може вказувати на заклик правителів Сандомира до вирішення спірних питань не зброєю, а законом. Але, не залежно від того, яка версія більш правдива, цей чудовий місто варто уваги. Жителі Сандомежа - щирі, гостинні і привітні. 

О 17.00 – виїзд на Україну.

1.11.2018

Орієнтовне прибуття о 10.00.

У вартість входить:

·    проїзд автобусом  євро класу по всьому маршруту;

·    проживання   в готелі 3 *зі сніданками

·    оглядові пішохідніекскурсії поВроцлаву, Дрездену,  Нюрнбергу, Празі, Сандоміру.

·    медичнастраховка;

Додатково оплачується: вхідні квитки  в музеї,  замки, факультативні екскурсії .

 

Наши партнеры

Ошибка...

Введите пожалуйста коректные данные

Заказать тур:
Укажите пожалуйста контактный номер телефона

Хотите получать СМС?

Введите пожалуйста коректные данные