Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Деталі туру Новий рік у Відні

Виїзд з Вінниці 180 евро.

  • Краків
  • Відень
  • Братислава
  • Будапешт
Скачати файл опису туру

Оформити тур

Зустріч Нового року у Відні

Вінниця –  Краків     -  Відень  -   Братислава - Будапешт -  Вінниця

29.12.2017

Виїзд з Вінниці о 15.00.

30.12.2017

 Приїзд до  Краківського аквапарку, який чудово Вас зустріне після нічного переїзду. Це один із найбільших в Європі з термальними водами, а також 8 гірок загальною довжиною 740м, найдовша - чорна труба (довжина 201м, висота 18,5м) з електронною під світкою, джакузі, гідромасаж, сауна, солярій (10евро).  Переїзд до міста Брно– столиці Моравського краю, другого за величиною міста Чехії. Оглядова по  історичній частині міста Брно не залишить Вас байдужими і полюбите його. Ночівля в   готелі. 

31.12.2017

 Сніданок. Виїзд до Відня. Оглядова екскурсія «Віденська симфонія». Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста.Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Габсбургів Хофбург, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана.

 Вільний час.    Столиця вальсів, опери і тістечок, Відень цілком підходить щоб саме тут зустріти Новий рік. Ви ніби потрапите в казку, про яку давно мріяли. Головні віденські розваги найдовшою ніччю в році зосереджені на Новорічної стежці. Цей пішохідний маршрут прокладений в центрі старого міста, і вздовж нього відкриваються десятки сувенірних лавок, невеликих кафе, майстерень ремісників і закусочних з дивовижними різдвяними ласощами. Театральні сцени на Новорічної стежці зустрічають гостей кумедними сценками та самодіяльними постановками, а оркестри грають вальси і дозволяють не замерзнути всім, хто вміє і хоче танцювати.  Ви не встигнете озирнутися, як час наблизиться до півночі. Краще припасти до цього часу пляшечку шампанського і пару келихів і знайти місце на Штефансплац або перед Ратушею подалі від зовсім вже галасливих компаній. Ну і потрібен умілець, який відкриє шампанське з ударом знаменитого дзвони Пуммерін на південній вежі собору Св.Штефана. В цьому щось є, кричати «з Новим Роком!» У величезній міжнародній натовпі!  Після цього у Відні починається багатохвилинної феєрверк, який краще спостерігати від Ратуші, Штефансдома або Хельденплац перед Хофбургом.

ЗУСТРІЧ Нового року

01.01.2018

Трансфер в готель в Братиславіо 02:00. Ночівля.  Піздній сніданок.Оглядова екскурсія по Братиславі –   «Перлина на Дунаї» – Братислава вабить своєю величчю, красою та багатовіковою історією. Тут зібрана архітектура всіх історичних епох. Древні палаци, фортеці, тиша садів та парків, мальовничі вулички старого міста творять особливу атмосферу, що гармонійно поєднується з пульсуючим життям сучасних мешканців. Затишні доглянуті вулиці оточені старовинними архітектурними пам’ятками, палацами та каплицями, що здебільшого були зведені в епоху правління Марії-Терезії.   Споконвіків і до сьогодні цьому місту притаманні краса, спокій і мудрість… 

Переїзд до Будапешту. Поселення в готелі. Ночівля.

02.01.2018

 Сніданок. Оглядова екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю».Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, базиліка Св. Іштвана (1€), унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт!... У вільний час рекомендуємо: 

-          Термальні купальні графа Сечені (17 €) - заряд бадьорості та енергії на цілий день!

-          Найкрасивіший у Європі Будапештський зоопарк (10€)

Чудовим завершенням дня для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (10€). Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.   

Виїзд до України.

03.01.2018

Повернення в Вінницю орієнтовно о  18.00

 

Вартість туру 180 євро, з 25 листопада – 195 євро

 

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані