Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Деталі туру Невероятные приключения в Европе на школьные каникулы для детей и родителей

185 евро.

  • Львов
  • Вроцлав
  • Дрезден
  • Бастай
  • Прага
  • Пражский зоопарк
  • золотая шахта
  • Краковский аквапарк
Скачати файл опису туру

Оформити тур

Неймовірні пригоди в Європі

Львів – Вроцлав - Дрезден – Бастай – Прага –

Зоопарк - Золота шахта – аквапарк

29 жовтня – 3 листопада 2016 року

 

29.10

6.00 Виїзд з  Вінниці.    Оглядова екскурсія по Львову. Під час цієї екскурсії  піднімитеся на Високий замок, пройдем територією міста, що зараз входить до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. На Вас чекають: незабутня площа Ринок – серце середньовічного Львова, де кожна із споруд є безцінною пам'яткою архітектури XV-XVII ст.; Аптека-музей, палац Корнякта, Римо-католицький кафедральний собор, каплиці Кампіанів та Боїмів, Ратуша, вірменський квартал із стародавньою вірменською церквою,  Домініканський собор, Оперний театр, центральний проспект Свободи.  У вільний час  побачимо    розкішну будівлю Казино та  ансамбль собору Св. Юра – шедевр барокової архітектури, один із центрів греко-католицької церкви в Україні.    

   Ночівля в готелі.

 

 

30.10

Сніданок. Виїзд на кордон. Перетин кордону. Переїзд у Вроцлав - легендарну колиску Польщі!
Екскурсія
"Священна квітка Європи"- вважається одним із найзеленіших міст Польщі, яке вирізняється прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе Місто вважається одним з найкрасивіших в Польщі, а площа вроцлавського ринку займає друге по величині місце після Краківської. Ратуша зі старовинним сонячним годинником, магічний Тумський острів - найстаріша частина міста, головною прикрасою якого є костел св. Єлизавети. Вроцлавський університет, Барочний сад та інше… Для більшості це місто чудес, де кожен знайде частинку своєї мрії....  І ще ми будемо з Вами шукати вроцлавських гномів.

   Переїзд до готеля у Легниці. Поселення в готель. Вечірня прогулянка центром міста залишить гарні враження про Легницю.  Ночівля.

 

 

31.10

Сніданок.Виїзд в  стародавню столицю Саксонії– Дрезден.  На протязі семи віків місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Тут було винайдено першу європейську порцеляну і першу оригінальну систему європейських гімназій.  Екскурсія по Старому місту – Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Величні будівлі Цвінгера, Резиденція правлячої династії Веттинів, «Балкон Європи» - тераса Брюля….    Можна відвідати Дрезденську картинну галерею. ( діти до 16 років – безкоштовно, дорослі 10 євро). По-німецьки галерея називається "Старі майстри", тут зберігається "Сикстинська мадонна" Рафаеля, багаті зібрання полотен Рембрандта, Рубенса, малих голандців.

  Подорож в Саксонську Швейцарію. Немає меж захопленню… там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найвигадливіших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовпи і піраміди... Спочатку відвідаємо скелястий парк «Бастай» - цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, місточками… незабутнє враження!!! Побачимо на  протилежному березі Ельби височить легендарна, одна із найнеприступніших і могутніх фортець Німеччини - Кенігштайн...   Переїзд до Праги.  Поселення в готель.  . Ночівля.

 

 

01.11

 Сніданок.Пішохідна екскурсія "Прага – місто легенд" - вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати!!! Староміська площа і Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, грандіозний кафедральний собор Святого Віта, легендарний Карлів міст, Золота вуличка, Вацлавська площа, Карлова вулиця... Всього і не перерахувати! Всі ці красоти ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, напевно, досить мріяти, пора все це побачити на власні очі…

  Відвідання зоопарку (7 €) – Празький зоопарк був відкритий в 1931 і за час свого більш ніж 80-річного існування став одним з найпрестижніших зоопарків світу. На сьогоднішній день він є другим після Празького Граду найбільш відвідуваним туристами місцем в Чехії..На території Празького зоопарку Ви знайдете строкату колекцію тварин з усього світу, 12 відвідайте і більш павільйонів ніж 150 експозицій. Єдиним у своєму роді є Саламандріум, присвячений найбільшим земноводним тваринам в світі - Китайським велетенським саламандрам. Прогуляйтеся по величної Долині слонів, де Ви відчуєте себе на батьківщині Індійських слонів.  І це ще не все! У Празькому зоопарку Ви знайдете багато цікавих місць, серед яких, наприклад, Павільйон горил з єдиною в Чеській республіці розмножується групою горил; Африканський будинок з великим пасовищем, населеним стадами антилоп і жирафів; Чамбал - павільйон, де проживає один з знаходяться під загрозою зникнення вид крокодилів гавіалов; або гігантська оранжерея з дощовим лісом - Джунглі павільйон Індонезії, є будинком Суматранського орангутанів.

   Переїзд до Польщі. Ночівля.

 

 

02.11

Сніданок.. Виїзд на екскурсію до колишньої шахти золота. У шахті відкритий підземний музей видобування золота та металургії золота. Перші згадки про видобування в цьому місці  золота походять з ХШ ст.. Ще у 1962 році туд добули останні 30 кг.золота. Для відвідування відкритиі дві колишні штольні шахти.  В штольні  «Гертруда» - підземний водоспад (8м висоти), можна покататися підземним поїздом, помити золоту руду, та пошукати мінерали.

   Організовано промивання зотота й карбування монет. (6Є)..    Переїзд до аквапарку в Краків (один із найбільших в Європі з термальними водами, а також 8 гірок загальною довжиною 740м, найдовша - чорна труба (довжина 201м, висота 18,5м) з електронною під світкою, джакузі, гідромасаж, сауна, солярій (10 євро).

    Відвідання супермаркету. Виїзд на Україну.

 

 

03.11

Орієнтовне прибуття о 12.00

 

       
 

 Вартість туру: 185 евро*

*Оплата приймається у гривнях по комерційному курсу на день оплати.

На  групу  з  10 школярів  - одне місце безкоштовно

 

 

У вартість не входить:

• вхідні квитки, факультативні екскурсії.

• візовий збір і оплата візового центру

. У вартість входить:

ü  проїзд автобусом євро класу по всьому маршруту;

ü  проживання в готелях 3* зі сніданками;

ü  оглядові екскурсії по Вроцлаву,Дрездену, Празі;

ü  страховка.

ü  бонуси організаторам

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані