Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Деталі туру На парад драконов в Краков

85 евро.

  • Краков
  • Вавель
  • Величко
  • фестиваль Драконов
Скачати файл опису туру

Оформити тур

На парад драконів до Кракова(Польща)

Великий парад драконів - це щорічна подія, присвячене символу міста.

За легендою, біля підніжжя Вавельського пагорба в Кракові в глибокій печері жив кровожерливий дракон, жере мирних жителів і всіх, хто намагався його вигнати. Згідно з легендою, переміг дракона простий швець Скуба хитрістю ... Він набив шкуру барана їдкою сіркою, і дракон, проковтнувши її, здох.  Яскраве театралізована вистава пройде вулицями культурної столиці Польщі, Кракова, що супроводжується музикою і гучним драконівським риком. Акомпанементом стануть танцювальні та музичні колективи, клоуни на ходулях, жонглери, лицарі і принцеси. Кульмінацією драконячого свята обіцяє стати незабутнє феєричне світлозвуковий шоу, на березі річки Вісли. Музика, світло, дим, лазерне шоу, феєрверки і танцюючі на воді величезні дракони далеко не повний список подій які постануть поглядам здивованої публіки

2.06.2017

17-00 виїзд Вінниці автобусами євро класу в  Польщу. Підбираємо туристів в Хмельницькому, Тернополі, Львові.

3.06.2017

Приїзд до  Кракова.   Оглядова екскурсія по  старому Краковуу супроводі професійного гіда. Огляд середньовічних міських фортифікацій з воротами і Барбаканом, Головної Ринкової Площі, Сукняних Рядів, Маріацького Костьолу, Ягелонського Університету, в якому вчився Микола Коперник і Папа Римський Ян Павло II, територія замку Вавель, Кафедрального собору.

  Вільний час.

Переїзд до  готелю, поселення. Ночівля

21.00 Виїзд на велике відкриття свята  на Віслі це неймовірні феєрверки, які поєднують  в собі піротехнічні ефекти, музику, світло і воду. Під час шоу представить масштабну, плаваючі і літаючі дракони (до 25 м в довжину і 15 м у висоту), дивовижні істоти, розміщені на баржах і кораблях анімовані актори Бурлеск театру. Цього року буде брати участь в шоу драконів, конструкції яких були натхненні традиціями і культурою з усього світу.

 4.06.2017

 

8.00 – сніданок.  Виїзд з готеля  до  центру Кракова для участі в  17  Параді Драконів. Яскраве театралізована вистава пройде вулицями культурної столиці Польщі, Кракова, що супроводжується музикою і гучним драконівським риком. Акомпанементом стануть танцювальні та музичні колективи, клоуни на ходулях, жонглери, лицарі і принцеси, а так само артисти інших жанрів.

 

15 00  виїзд  до  королівської соляної шахти «Величко» (занесена до світової спадщини ЮНЕСКО), підземні зали та каплиці якої оформлені з натуральної солі (скульптура, фрески).  Унікальне підземне Соляне озеро (20 Є). 

    19.00 - Виїзд до Віннниці

5.06.2017

 Орієнтовно о 9.00 – приїзд до Хмельницькго, о 11.00 – приїзд до Вінниці

 

Вартість туру - 85  Євро

*Оплата приймається у гривнях по комерційному курсу на день оплати.

 

 

У вартістьвходить:

·    проїзд автобусом  євро класу по всьому маршруту;

·    проживання   в готелі  3*

·    курортна такса

·    оглядова пішохіднаекскурсія по Кракову; 

·    харчування– сніданок;

·    медичнастраховка; 

·    допомога в оформленнівізи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ-ОПЕРАТОР НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ,

А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані