Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Деталі туру Медовий спас в Карпатах

750 грн.

  • косов
  • Криворивня
  • Верховина
  • Яремче
  • Буковель
  • скалы "Довбуша"
Скачати файл опису туру

Оформити тур

Медовий Спас в Карпатах

 

12 серпня

23.30  Збір на площі Незалежності. 00.00 – виїзд з Вінниці!   

13 серпня

Косів- серце Гуцульщини, екскурсія на найбільшу  ярмарку гуцульських витворів. У вас буде нагода зустрітися з   народними майстрами писанкарства, гончарства, різьбарства, ткацтва та вишивки.Це найбільший у Карпатах базар гуцульський виробів та сувенірів. Криворівня(10/5) – відвідання літературно-меморіального музею Івана Франка».Саме у цьому селі знімався фільм Параджанова «Тіні забутих предків». Тут можна пройтися стежками де блукали Іван та Марічка. Верховина – відвідання музею Романа Кумлика(20/15 грн), в якому зібрані предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів та багато іншого, що дає уявлення про життя гуцулів. Але предметом особливої гордості господаря є колекція музичних інструментів. Яремче– курортне містечко, яке знаходиться над стрімкою річкою Прут між живописними горами. Саме тут перетинаються більшість карпатських туристичних маршрутів. Найголовніша пам'ятка – водопад "Пробій", розташований на річці Прут - це живописний куточок природи з каскадом водопадів. З 12-метрового мосту над водопадом можна спостерігати, як Прут щомиті скидає тонни води в утворену самою природою кам'яну чашу. Якщо вслухатися в мелодію звуків, то можна почути музику сьогодення і відгомони минулих століть. Поруч – сувенірний базар, на якому можна придбати дивовижні витвори місцевих умільців.

14 серпня

Сніданок. Переїзд в Буковель. Гірколижний курорт в Івано-Франківській області, який розташований на висоті 920 метрів над рівнем моря. Саме там можна піднятись на висоту пташиного польоту, аби помилуватись розкішним краєвидом гір.

Саме тут Ви зможете пірнути в найбільше штучне озеро Карпат. Покататись на водних лижах і квадрацитлах.

Подорож до маленької Швейцарії українських Карпат – скель Довбуша(10грн.).

 

17.00 - Виїзд до Вінниці!

 

15 серпня

02.00 – Орієнтовне повернення до Вінниці.

 

Вартість туру 750 грн

 

У вартість  входит:проїзд автобусом євро класу по всьому маршруту, проживання в готелі зі зручностями, сніданок, робота екскурсовода по маршруту.

У вартість  не входить: харчування з розрахунка (обід – 75грн., вечеря - 60грн.); вхідні квитки до музеїв.

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані