Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Деталі туру Легенди північної Польщі

175 евро.

  • Люблін
  • Познань
  • Мальброк
  • Гданськ
  • Сопот
Скачати файл опису туру

Оформити тур

 
     

 

     

 

     

 

     

 

     

 

 

   

 

       
 

Легенди північної Польщі

Люблін – Познань -  Мальброк  - Сопот - Гданськ

23-27 червня 2017 року

 

23.08.2017

  2.00 Виїзд з Вінниці . Транзит по території України. Перетин кордону. Прибуття до Любліна . Люблін - унікальний середньовічний місто з цехами і майстернями, Ратуша, ринковими площами, кріпаками спорудами. В одному місці можна розгледіти сліди відразу декількох епох. Так, Краківська брама (XIV - XIX ст.) - Це відразу і готика, і ренесанс, і бароко. Рівно о 12 годині щодня на воротах відкривалося вікно і міський трубач грав хейнал - щось не змінюється і в XXI столітті!  Прогулянка по Старому місця допоможе наочно уявити історію маленького середньовічного міста, його побут і звичаї. Ми пройдемося по вузьких вуличках, відвідаємо Кафедральний собор і послухаємо орган в кращому в східній Польщі з акустики церкви, Замок, каплицю Святої Трійці, Домініканський монастир, Міські та Краківська брама, Старий ринок, Краківське передмістя  (квиток в каплицю Святої Трійці - 2 євро).

  Ночівля в транзитному  готелі.

 

 

24.08.2017

 Сніданок.  Переїзд до міста Познань. Екскурсія по Познаню. Познань є столицею Великопольського воєводства. Для багатьох це місто залишається в серці на все життя! Гуляючи вузькими вуличками і тихим паркам, Ви побачите скільки тут історії, загадок і цікавих деталей. Познань володіє своєю атмосферою, яка таїться з різнокольорових будиночках на центральній площі, в незвичайній архітектурі, властивої тільки цьому регіону. А музика в парках?! Все це не залишить Вас байдужим до цього місця, і не дивно, що Ви захочете повернутися сюди знову і знову.

Вільний час.

Поселення в готель. Ночівля

 

 

25.08.2017

Сніданок.  Переїзд до Замку Мальброк. Замок Великих магістрів Тевтонського ордену в Мальборку (Марієнбурзі) - не просто замок. Це - найкрасивіший замок Європи, еталон готичного замку, найбільший середньовічний цегляний замок у світі. Ще багато епітетів можна підібрати, можна безкінечно роздивлятися фотографії в інтернеті, читати путівники і чисельні статті про Мальборк. Але поки поки ви самі сюди не приїдете і не побачите все на власні очі, ви не зрозумієте цієї величі. (15 евро)

  Переїзд до Гданська.  Вечірня прогулянка містом.  Ночівля в готелі.

 

 

26.08.2017

Сніданок. Оглядова екскурсія по Гданську – перлині північної Польщі. Колись пруське містечко повністю відбудоване. Попадаючи сюди ти відчуваєш себе і Амстердамі, і в Гамбурзі, і  в Копенгагені. Місто лежить на березі Гданської затоки, при впадінні річки Мотлава у Віслу – де курсють «піратські» кораблі,  найсучасніші пасажирські лайнери,  і  розкішні яхти.  Оглядова екскурсія Гданськом нікого не залишить байдужим і Ви закохаєтесь у це місто. Також Ви відвідаєте місто курорт Сопот – місто музичний фестивалів і послухаєте  найкращий у північній Європі орган у кафедральному соборі в Оливі. 

 У вільний час:   відвідання музеїв  Гданська – за вибором (історичний музей, музей бурштину, національний музей, центральний морський музей, археологічний музей, музей польської пошти,  музей Солідарності, музей Другої світової  війни   та інші . 

  А ви хотіли б відчути себе справжнім піратом з фільму Пірати Карибського Моря і сходити під вітром на Чорній Перлині? Така можливість у Вас є.  у Гданську  можна покататися  на кораблі, стилізованому  під корабель "Чорна Перлина" з фільму "Пірати Карибського Моря".  На кораблі Вас чекає капітан  Джек Воробей з командою,  живою музикою і відмінним меню  під час подорожі з Гданська до півострова  Вестерплатте де 7 днів польський гарнізон   уримував оборону у вересні 1939 року. ( 15 євро, меню за додаткову плату )

   Пізній виїзд на Україну.

 

 

27.08.2017

Прибуття до Вінниці  орієнтовно о 19.00

 

       
 

 Вартість туру: 175 евро*

*Оплата приймається у гривнях по комерційному курсу на день оплати.

 

 

У вартість не входить:

• вхідні квитки, факультативні екскурсії.

• візовий збір і оплата візового центру

. У вартість входить:

ü  проїзд автобусом євро класу по всьому маршруту;

ü  проживання в готелях 3* зі сніданками;

ü  оглядові екскурсії по Любліну, Познані, Гданську-Сопоті.

ü  страховка.

 
     

 

 

   

 

 

   

 

 

   

 

 

   

 

       
 

 

 

У вартість не входить:

• вхідні квитки, факультативні екскурсії.

• візовий збір і оплата візового центру

.

 
     

 

     

 

     

 

     

 

     

 

       
 

 

 

.

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані