Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Деталі туру Купальный тур в Закарпатье

850 грн.

  • Винница
  • Мукачево
  • Берегове
  • Тур'я
  • Лумшори
  • Винница
Скачати файл опису туру

Оформити тур

08/07

21.30 – Збір на майдані Незалежності. 22.00 – виїзд з Вінниці!

09/07

Прибуття до Мукачево. Екскурсія найромантичнішим  замком Закарпаття - замоком «Паланок» (15грн.). Це зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, в якому поєднані різні стилі. Мукачівський замок розташований на горі вулканічного походження висотою 68 м і займає площу біля 14 тис. кв. м. Замок складається з трьох частин і розміщений на трьох терасах. Пропонуємо екскурсію:«Край з ароматом вина». Берегово - місто, яке розкинулося на берегах невеликої річки Верке, біля підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками, він відомий давніми традиціями вирощування винограду та виробництва вина. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі. Тому це єдине місто Закарпаття, де переважаюча більшість населення угорської національності і до цих пір вулиці позначаються на двох мовах - українською та угорською. Готичний костел 15 століття, розташований в самому центрі містечка, ресторан "Золота пава", чудові винні підвали, колишній палац у стилі необароко на центральній площі, Графський двір (1629р.) - Ці Берегівські «дрібниці» не залишать вас байдужими. Також на території курорту знаходиться безліч джерел і басейнів з термальними водами, купання в яких можливо як влітку, так і взимку. Відвідання термальних купалень (температура води +390С) (120грн.). ДегустаціяЗакарпатських вин у «Старому підвалі» (50грн.).  Поселення у готель. Ночівля.

10/07

Сніданок. Переїзд уселоТур’я Ремета Перечинського району, де знаходиться історична визначна пам’ятка XIX століття — єдиний в Європі пам’ятник листоноші. Скульптурна фігура виготовлена і встановлена вдячними земляками, які високо оцінили життєвий подвиг листоноші Теодора Фекете, у далекому минулому.

Екскурсія до водоспадів Соловей (бурхливий перебіг річки Туріци, яка розбивається об циклопічні кам'яні валуни, висота падіння води – 6 метрів.)і Червоний Партизан (могутні сріблясті потоки падають з андезитових скель створюють пінистий водоверть, що затискує кам'яними брилами.). Шумлять, гуркотять водоспади, райдужні бризки розбиваються об камінь...

Відпочинок у Лумшорах, у першу чергу, відомий завдяки дивній на перший погляд процедурі -  тут вас посадять у величезний мідний чан (1000-літрову ємність) і будуть варити на повільному вогні. Не лякайтеся - це не пекло. Навпаки, Лумшори-райський карпатський куточок. А в чані знаходиться мінеральна сірководнева вода, яку підігрівають за допомогою дров. Купання в чані приносить оздоровлення опорно-рухового апарата.  У чан поміщається п’ять-шість людей. Година купання в чані  коштує 600-800грн.(на групу людей) В оригінальному ресторані-колибі  можна скуштувати страви закарпатської кухні.

17.00 – Виїзд до Вінниці!

11/07

05.00 – Орієнтовне повернення у Вінницю.

                                                                                                                                                            

Вартість туру :  850 грн


У вартість входить:                                                    

• проживання у готелі в 2-х,

3-х місних номерах з вигодами; 
• сніданок;
• оглядові кскурсії;

• транспортне обслуговування; 
• страхівка.

             У вартість не входить: 
            •  вхідні квитки до замків,  музеїв
            • особисті витра


ВАЖЛИВО:  • Туристи,які  мандрують  одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах .

                       • Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінних або класом вище

                       • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готеля або автобуса  

ТУРИСТИЧНА ФІРМА НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ПРОБКИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані