Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Деталі туру Крепости - Черновцы - пещера Хрустальная - праздник борща

620 грн.

  • Каменець-Подольская крепость
  • Хотинськая крепость
  • Черновцы
  • пещера Хрустальная
  • праздник Борща
Скачати файл опису туру

Оформити тур

Камянець-Подільский – Хотин - Чернівці –

печера «Кришталева» - Свято борщу

10-11 вересня 2016 року

620 грн.

 

10.09

05.30 – збір групи на площі Незалежності!  06.00  - виїзд  з Вінниці

Відвідання Камянець-Подільськоїфортеці, якає, мабуть, однимзнайпопулярнішихсередвсіхтуристичнихобєктівУкраїни. Недаремно у 2007 році вона ввійшла до переможців проекту "Сім чудес України".ст. (30/15 грн)

   Хотин – місто на правому березі Дністра, районний центр Чернівецької області. Воно відоме своєю фортецею 13-18 століття, що збереглася до наших днів.Хотинськафортеця(20/10 грн) - прекраснийзразоксередньовічногооборонногозодчества України, один з найбільш значних пам'ятників архітектури Буковини. Побудована в XIII в. за наказом князя Данила Галицького на місці ранньослов'янських укріплень.(25/10 грн).

Переїзд у Чернівці. Оглядова екскурсія.  Пропонуємо Вам відкрите дивовижне місто історія якого налічує більше 600 років. Якщо Ви ніколи не бували в Відні, Парижі чи Празі – побувайте в Чернівцях  і Ви зрозумієте,  що таке стара Європа. Невеликі вулички, викладені кам’яною бруківкою,  огорнуті невисокими домами – кожен свого кольору – з червоними дахами. Резиденція митрополитів, театральна площа, турецька криниця, алея зірок і Чернівецький університет  вразять Вас і Вам знову захочеться сюди повернутися.

Поселення в готель. Ночівля.

 

 

11.09

Сніданок.  Виїзд до печери «Кришталева» Це  найвідоміша печера Західної України. Як кажуть, “стежина до неї не заростає” ніколи – сюда масово приїздять туристи. Ця печера – можливо єдиний шанс людей побувати в справжній печері – тут кілометри ходів, два з яких обладнані для нескладного відвідування туристами.  .Кришталева печера - це вимита 20 мільйонів років тому підземними водами гіпсова система ходів, що має безліч розгалужень і загальну протяжність 23 км, з яких на екскурсійний маршрут доводиться близько 2,5 км. На стінах печерних галерей цвіте суцільне білосніжне або різнокольорове покриття з кристалів гіпсу, що і дало назву печері «Кришталева». Протягом року температура повітря в печері тримається 12 градусів, вологість - 95%. Тут є всі умови, необхідні для лікування бронхіальної астми, хронічного бронхіту, гіпертонії. Печера має стабільним мікрокліматом, не залежних від зовнішніх погодних умов, підвищеною іонізацією, абсолютною тишею і майже повною відсутністю хвороботворних мікробів.   Сама печера розміщена у гіпсовій горі, до печери від підніжжя веде пішохідна доріжка довжиною біля кілометра. ( 30грн./20грн.- діти)  

Свято борщу "Борщ'їв" в рамках фестивалю "В Борщівському краї цвітуть вишиванки" щорічно проходить на центральній площі містечка Борщів, який у вересні стає столицею українського куховарства. Місцеві господині змагаються в приготуванні національної страви, яке в давнину дало назву цьому невеликому населеному пункту. 

За легендою, коли турки захопили місто, вони захотіли покуштувати місцевої кухні. Одна з господинь зварила їм борщу. Однак їм весь час щось не подобалося. Нарешті розлючена кухарка вдарила отамана черпаком по голові і втопила в борщі. Тому і місто так назвали - Борщів.

Кожен населений пункт Борщівського району представляє свій борщ, який за самобутнім рецептами будуть готувати місцеві господині. Всього представляють близько 50-ти видів борщу. Крім того, традиційно готують борщ у великому казані на багатті, покуштувати який можуть всі бажаючі.

16.00 – Виїзд до Вінниці.

20.00 – Орієнтовне повернення до Вінниці!

 

       

 

 

 

                                                                                                           

У вартість входить:                                                    

• проживання у готелі в 2-х, 3-х місних номерах з вигодами; 
• сніданок;
• оглядові кскурсії;

• транспортне обслуговування; 
• страхівка.

             У вартість не входить: 
            •  вхідні квитки до замків,  музеїв
            • особисті витра

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані