Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Деталі туру Карнавал у Венеції

185 евро.

  • Будапешт
  • Любляна
  • Верона
  • Венеція
Скачати файл опису туру

Оформити тур

Карнавал у Венеції

Вінниця –  Будапешт – Любляна – Верона - Венеція – Вінниця

31.01.2018

Виїзд з Вінниці   о 15.00. транзит по Україні. Перетин кордону.

01.02.2018

Прибуття до Будапешту. Оглядова екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю». Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, базиліка Св. Іштвана (вхідний квиток 200F≈1€), унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт!15.00 виїзд з Будапешту до транзитного готеля.

02.02.2018

Сніданок. Переїзд до Словенії. Рекомендовано оглядова екскурсія «Привітна Любляна» - затишна і мила. Столиця Словенії Любляна - невеликий , але дуже гарне місто , розташоване на обох берегах річки Любляниці . На правому березі ріки лежить Старе місто , на лівому - парадні будівлі минулого століття. Мабуть, саме знамените місце в Любляні - Люблінський Град - старий замок , зведений ще в 10-11 століттях. Найбільш центральною частиною Любляни є Тримістя - три пішохідних мости, перекинуті через річку Любляницю і прикрашених драконами ... Словенці і , звичайно , столичні жителі дуже люблять своє місто і справедливо вважають , що саме мініатюрність Любляни дозволяє їй зберегти індивідуальність і самобутність.Переїзд до  Верони. Оглядова екскурсія «Столиця закоханих».  Це місто короля остготів Теодоріха і безсмертних закоханих Ромео і Джульєтти. Про них нагадують будинок Монтеккі та будинок Капулетті, в дворику якого стоїть бронзовий пам'ятник Джульєтті. Кажуть, якщо доторкнутись красуні, успіх в коханні гарантовано, а поцілунок під знаменитим балконом – мрія багатьох закоханих пар, які залишають на стінах будинку свої автографи у вигляді сплетених разом імен та сердечок. Ночівля в транзитному готелі в Італії.

03.02.2018

Сніданок.Оглядова екскурсія «Перлина Адріатики»(квиток на катер 20 €)  в обидві сторони. 118 островів, 160 каналів, 400 мостів… Краще за все гуляти по Венеції пішки, переходячи через мости, рухаючись по «фондамента» – венеціанських набережних, вузьких тротуарах, що йдуть уздовж каналів, гуляти по «каллі» – вузьких вуличках, що виходять на площі, прикрашені прекрасними церквами і елегантними палацами. Знаменита площа Сан Марко та палац Дожів, Кампанілла та міст Ріальто, гондоли та карнавальні маски.  Підйом на колокольню Сан Марко (9 €)   звідки відкривається панорамний вид на всю Венецію.  Прогулянка вуличками Венеції. Рекомендуємо відвідати Палац Дожів (25€). Палац Дожів відображає сутність всієї Венеції – з усім своїм багатством і марнославством, з болючим надлишком краси та вічним святом… Зовні палац вражає красою світлих стін і витончених колон, проте й досі їх не залишає дух жорстокого середньовіччя. Всередині один за одним свої двері відчиняють розкішні покої, пишні галереї та зали, прикрашені роботами відомих художників і скульпторів. Щоб отримати справжнє задоволення від перебування в Венеції, радимо прогулятись містом на гондолі. Цей традиційний човник має дуже давню історію, але й досі користується шаленою популярністю. Саме з гондол відкриваються найкращі панорами на визначні пам'ятки Венеції і «місто-на-воді» розкривається повністю. І повірте, Вас вразять і самі гондольєри, адже це справжнє мистецтво - управляти гондолою і маневрувати нею в найвужчих каналах. А може, Вам пощастить і гондольєр розщедриться і подарує Вам справжню італійську серенаду...Запрошуємо на Венеціанський карнавал! Середньовічні танці на площах, розкішні, шиті золотом та коштовним камінням костюми і маски, все місто перетворюється на велику театральну сцену… На вулиці виходять сотні і тисячі Арлекіно, П’єро, Панталоне. А чарівна Коломбіна стає емблемою цього неперевершеного дійства. Тут можливо все: романтичні знайомства, несподівані зустрічі, неймовірні перетворення, адже саме цьому святу притаманна таємничість і магія, містика і чаклунство…18.00 – виїзд на Україну.

04.02.2018

Орієнтовний час прибуття о 23.00

 

Вартість туру     185  €

 

У вартістьвходить:

·    проїзд автобусом  євро класу по всьому маршруту;

·    проживання   в готелях 3 *

·    курортна такса

·    оглядов екскурсііпо програмі.

·    харчування– сніданки;

·    медичнастраховка; 

 

Додатково оплачуються вхідні квитки, кораблик та інше

                       

                                                      .

 

 

 

 

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані