Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Деталі туру Гуморина в Одесі!

980 грн.

  • Вінниця
  • Одеса
  • музей «Шустов»
  • фестиваль «Гуморина»
  • Вінниця
Скачати файл опису туру

Оформити тур

Гуморина в Одесі

Вінниця – Одеса – музей «Шустов» - фестиваль «Гуморина» - Вінниця

 

31/03

00:30 – збір на майдані Незалежності. 01:00 – виїзд.

09:00 прибуття до Одеси (сніданок пропонуємо взяти з собою). З чого ж розпочати наше знайомство з Одесою? Звичано ж з прогулянки самим містом, яка буде цікава і тим, хто вже тут побував, і тим, які вперше завітали сюди.

Ніщо не опише вам Одесу і самих одеситів краще, ніж головна вулиця міста.Дерибасівську по праву вважають серцемміста.

Усі великі й прекрасні вчинки роблять заради кохання. Яскравий тому доказ – Потьомкінські сходи в Одесі. У середині 19 століття князь Михайло Воронцов зробивподарунок своїй дружині Єлизаветі, розпорядившись побудувати сходи, які б поєднували розташований біля моря порт і саме місто. Раніше, щоб дістатися до узбережжя, люди пробиралися стежками і вузькими дерев’яними сходами.

Сходи починаються від пам’ятника Дюку, звідки відкривається чудовий краєвид на морський портіз його прекрасними суднами. Якщо глянути вниз, з'являється оманливе відчуття, що можна швидко спуститися до моря, адже, завдяки певному чергуванню сходів і прольотів, видно лише десять майданчиків.

Знизу майданчиків не видно, лише – нескінченна  кількість гранітних сходинок. Це дарує враження чогось величного, грандіозного.

14:00-15:00 – обід.

Запрошуємо Вас здійснити подорож в єдиний в Україні музей коньячної справи  «Шустов»

Музей існує з 2013 року. За цей час він став не тільки однією з найбільш визначних пам'яток Одеси,а і  модним творчим майданчиком міста. Тут проходять виставки картин і фоторобіт наших художників, показ знакових фільмів, презентації літературних творів, камерні концерти музики різних напрямків, благодійні аукціони.(класична екскурсія з дегустацією коштує 220 грн/ люд)

Поселення в готель «Аркадія» http://hotel-arkadia.com/catalog.

Вільний час. Ночівля.

 

 

01/04

Сніданок(по бажанню 130 грн).  Участь у фестивалі «Гуморина». От і  нарешті ми  побуваємо на найвеселішому святі року в світовій столиці гумору! Безумовно, Одеса вміє здивувати і розважити в будь-який сезон. Але хоча б раз "Перлину біля моря" треба відвідати 1 квітня, коли тут настає справжній одеський Новий рік - фестиваль сміху "Гуморина".

Щорічно в День Сміху на фестивалі гумору проходить Карнавальна хода, фестиваль клоунів і мімів, першоквітневі розіграші, жарти, а також просто море веселощів чекають на вас! 

17:00  виїзд до Вінниці.

23:30 – орієнтовне прибуття.

 

       
 

 

Вартість туру :  980 грн

 


У вартість входить:                                                       

• проживанняу готелі в 2-х,

3-х місних номерах з вигодами; 
• оглядові кскурсії;

• транспортне обслуговування; 
• страхівка.

У вартість не входить: 
•  вхідні квитки
• особисті витрати;

• сніданок.

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані