Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Деталі туру Гуляночка по Закарпатски

1350 грн.

  • Винница
  • Самбор
  • водопад Шипит
  • праздник кузнецов "Гомора"
  • отдых в частном секторе в горах
  • Мукачево
  • Берегово
  • дегустация вин
  • Львов
Скачати файл опису туру

Оформити тур

   Гуляночка по Закарпатські

 

24.06

23.30 –   виїзд з Вінниці!

 

 

25.06

 Прибуття у Самбір- одне з стародавніх  мiст на Львівщині. Пішохідна екскурсія по історичному центру. Огляд старого міста: ратуша 1606 р., костел Іоанна Хрестителя 16 ст., собори 17 - 18 ст., стара забудова площі  Ринок. Відвідування головного храму міста — церкви Різдва Пресвятої Богородиці , де  вже 250 років зберігають мощі покровителя закоханих святого Валентина, а також чудотворна ікона Самборської Богородиці, яка чує всі молитви.  

Водоспад Шипіт - один з найкрасивіших водоспадів Закарпаття. (5/10 грн грн.)Знаходиться в горах на околиці села Пилипець. Названий Шипіт за гучний голос, який здалеку чується як шепіт. Вода у водоспаді спадає численними живописними каскадами, зачаровуючи погляди туристів. Свій початок струмок бере на високих Боржавських полонинах. Водоспад особливо гарний навесні, під час танення снігів, а також восени, в сезон дощів. Улітку ж водоспад являє собою невеликий струмок, що збігає каскадом по декількох скельних уступах. Загальнав исота водоспаду 14 м.   Шипіт справляє величезне враження і зачаровує погляди туристів. Його води несуть свіжість і прохолоду. Переїзд у закарпатське село. Поселення в приватних садибах села Лисичево. Вечеря . Відвідання кузні-музея «Гомора». Участь у заходах  фестиваль ковальського мистецтва "ГАМОРА".

 

 

26.07

 Сніданок. Похід у гори,  збір ягід, грибів, відпочинок на березі  гірської річки. Повернення у село та продовження  участь у святі «Кузня на воді» Вечеря. Ночівля.

 

 

27/07

Сніданок. Прибуття до Мукачево. Екскурсія найромантичнішим  замком Закарпаття - замок «Паланок» (15грн.). Це зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, в якому поєднані різні стилі. Мукачівський замок розташований на горі вулканічного походження висотою 68 м і займає площу біля 14 тис. кв. м. Замок складається з трьох частин і розміщений на трьох терасах.

Переїзд  у Берегово – місто українських угорців, яке розкинулося на берегах невеликої річки Верке, біля підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками, він відомий давніми традиціями вирощування винограду та виробництва вина. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі. Тому це єдине місто Закарпаття, де переважаюча більшість населення угорської національності і до цих пір вулиці позначаються на двох мовах - українською та угорською. Готичний костел 15 століття, розташований в самому центрі містечка, ресторан "Золота пава", чудові винні підвали, колишній палац у стилі необароко на центральній площі, Графський двір (1629р.) - Ці Берегівські «дрібниці» не залишать вас байдужими. Також на території курорту знаходиться безліч джерел і басейнів з термальними водами, купання в яких можливо як влітку, так і взимку. Відвідання термальних купалень (температура води +390С) (120грн.). ДегустаціяЗакарпатських вин у «Старому підвалі» (50грн.).  Повернення в Закарпатське село Лисичево. Вечеря. Ночівля.

 

 

28/07

Сніданок.  Переїзд у Львів. Екскурсія по середньовічному місту “Лабіринтами львівських вулиць.. ”фортифікації XIV-XV ст.; ансамбль Успенської церкви; монастирський домініканський костел Божого тіла; собор Св. Юри – шедевр бароко та  головний греко-католицький храм України; підземелля аптеки-музей(15 грн.); міська Ратуша - здолавши 400 сходинок її башти, ви попадете на оглядовий майданчик, звідки відкривається прекрасна панорама на все місто. Латинська кафедра з каплицею Боїмів - усипальнею багатих міщан; старовинний куточок Сходу – вірменський квартал з оглядом інтер'єру Вірменського собору XIV ст. вільний час. Виїзд до Вінниці о  17.00

01.00 – Приїзд до Вінниці!

 

       

 

                                                                                                                                                            

Вартість туру: 1350 грн.

 


У вартість входить:                                                    

• проживання у приватних садибах в 2-х,

3-х місних кімнатах ; 
• сніданок+ вечеря за програмою;
• оглядові кскурсії;

• транспортне обслуговування; 
• страхівка.

             У вартість не входить: 
            •  вхідні квитки до замків,  музеїв
            • особисті витра


 

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані