Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Деталі туру Гуляночка по Закарпатски

1150 грн.

  • водопад Шепит
  • Синевирское озеро
  • кузня-музей "Гомора"
  • отдых в горах (сбор ягод
  • грибов)
  • Мукачево - замок "Паланок"
  • Берегово (посещение термальных купален)
  • дегустация Закарпатских вин
Скачати файл опису туру

Оформити тур

Гуляночка по Закарпатські

04.08

23.30 –   виїзд з Вінниці!

05.08

Водоспад Шипіт - один з найкрасивіших водоспадів Закарпаття. (5/10 грн грн.)Знаходиться в горах на околиці села Пилипець. Названий Шипіт за гучний голос, який здалеку чується як шепіт. Вода у водоспаді спадає численними живописними каскадами, зачаровуючи погляди туристів. Свій початок струмок бере на високих Боржавських полонинах. Водоспад особливо гарний навесні, під час танення снігів, а також восени, в сезон дощів. Улітку ж водоспад являє собою невеликий струмок, що збігає каскадом по декількох скельних уступах. Загальнав исота водоспаду 14 м.   Шипіт справляє величезне враження і зачаровує погляди туристів. Його води несуть свіжість і прохолоду. Переїзд у закарпатське село.

Переїзд  на екскурсію до Синєвірського Озера(10/4грн), яке справедливо вважається найкоштовнішим природним скарбом. Національного природного парку "Синевир" і є однією з візитних карток Українських Карпат. Воно утворилося 10 тисяч років томуна висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4-5 гектарів, його середня глибина становить 8-10 м, максимальна - 22 м.

 

Поселення в приватних садибах села Лисичево. Вечеря. Ночівля.

06.08

 Сніданок. Відвідання музе-кузні на воді "Гомора".  Похід у гори,  збір ягід, грибів, відпочинок на березі  гірської річки. Пікнік- перекус.Повернення у село. Вечеря. Ночівля.

07/08

Сніданок. Прибуття до Мукачево. Екскурсія найромантичнішим  замком Закарпаття - замок «Паланок» (15грн.). Це зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, в якому поєднані різні стилі. Мукачівський замок розташований на горі вулканічного походження висотою 68 м і займає площу біля 14 тис. кв. м. Замок складається з трьох частин і розміщений на трьох терасах.

Переїзд  у Берегово – місто українських угорців, яке розкинулося на берегах невеликої річки Верке, біля підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками, він відомий давніми традиціями вирощування винограду та виробництва вина. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі. Тому це єдине місто Закарпаття, де переважаюча більшість населення угорської національності і до цих пір вулиці позначаються на двох мовах - українською та угорською. Готичний костел 15 століття, розташований в самому центрі містечка, ресторан "Золота пава", чудові винні підвали, колишній палац у стилі необароко на центральній площі, Графський двір (1629р.) - Ці Берегівські «дрібниці» не залишать вас байдужими. Також на території курорту знаходиться безліч джерел і басейнів з термальними водами, купання в яких можливо як влітку, так і взимку. Відвідання термальних купалень (температура води +390С) (140грн.). ДегустаціяЗакарпатських вин у «Старому підвалі» (50грн.).  Виїзд до Вінниці .

08/08

05.00 – орієнтовне повернення до Вінниці

 

                                                                                                                                                            

Вартість туру: 1150грн.

 


У вартість входить:                                                    

• проживання у приватних садибах в 2-х,

3-х місних кімнатах ; 
• сніданок+ вечеря за програмою;
• оглядові кскурсії;

• транспортне обслуговування; 
• страхівка.

             У вартість не входить: 
            •  вхідні квитки до замків,  музеїв
            • особисті витра


 

 

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані