Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Деталі туру Фестиваль брынзы в Рахове

750 грн.

  • Яремче
  • водопад "Пробий"
  • Буковель
  • Рахов
Скачати файл опису туру

Оформити тур

Фестиваль Бринзи в Карпатах

2 вересня

23.30 збір групи навпроти міськвиконкому. 00.00 - Виїзд з Вінниці .

   3вересня

Екскурсія  в Яремче – курортне містечко, яке знаходиться над стрімкою річкою Прут між живописними горами. Саме тут перетинаються більшість карпатських туристичних маршрутів. Найголовніша пам'ятка – водопад "Пробій", розташований на річці Прут - це живописний куточок природи з каскадом водопадів. З 12-метрового мосту над водопадом можна спостерігати, як Прут щомиті скидає тонни води в утворену самою природою кам'яну чашу. Якщо вслухатися в мелодію звуків, то можна почути музику сьогодення і відгомони минулих століть.

Поселення в готель.

Переїзд до Буковеля. Саме тут ви зможете піднятися на канатно-крісельній дорозі на однойменну гору Буковель, де з вершини зможете  помилуватися на красу гір.(75 грн)

Також можна покупатись на найбільшому штучному озері Карпат.

Ночівля.

4вересня

8.00 Сніданок.Виїзд в центр Рахова - і там.... довкола центральної площі починається СВЯТО !!! Саме в цю пору з гір повертаються з отарами чоловіки-вівчарі. І ось Вам й її результат - кожен господар  демонструє  свою майтерність  та уміння якнайшвидше постригти вівцю, здоїти її та зробити добру бринзу. Так було з давніх давен. Й слава Богу, що Рахівщина й досі береже ці славні традиції.  Однією з тутешніх ознак осені є фестиваль «Гуцульська бриндзя». Фестиваль-ярмарок співпадає по часу із відзначенням річниці заснування Рахова. Тому святкування дійсно гучні. Щороку тут  вирує юрба: місцеві жителі в ніаціональних костюмах- делегації з усіх навколишніх сіл (і у кожного села свій костюм, свої музичні інстременти), гуцульські  оркестри та безліч туристів. Перша половина дня — урочиста - нагородження найпрацьовитіших трударів, всеможливі конкурси. Друга — відверто радісна і неофіційна.  Святковий гомін повсюди: гучномовець щось постійно повідомляє,  гордо виступають гуцули, щось щебечуть усміхаючись гуцулки, перегукуються трембіти, сопілки, скрипки, марширують коні з заплетеними хвостами, бруківкою їдуть підводи та брички. Тут  продають свої вироби народні майстри. Поруч палає вогнище, гуцули пораються коло величезного казана — відтворюють процес дозрівання бринзи. Біля кількох менших багать проходять змагання на кращого полонинського кухаря — вівчарі готують банош. Все надзвичайно смачне. Все можна спробувати й купити - ціни  доступні.  Доброзичлива атмосфера, можливість дізнатись якомога більше про традиції українського народу, зрештою добре розважитись та посмакувати справжні гуцульські страви  сприяє тому, що з року в рік кількість туристів, які завчасно пакують рюкзаки й валізи і вирушають  на свято «Гуцульської бриндзі» зростає й зростає. А Ви  не хочете спробувати ???!!!  Збір групи - відвідання  географічного центру  Європипоблизу села. Виїзд в Вінницю.

5 вересня

Орієнтовний час повернення 4.00

Ціна – 750 грн

У вартість  входит:проїзд автобусом євро класу по всьому маршруту, проживання на базі відпочинку, сніданок, робота екскурсовода по маршруту.

У вартість  не входить: харчування з розрахунка (обід – 70грн., вечеря - 60грн.); вхідні квитки до музеїв.

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані