Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Деталі туру Дві столиці об'єднаної Європи: Варшава - Берлін

виїзд з Вінниці 130 евро.

  • Виїзд з Вінниці
  • Варшава
  • Берлін
Скачати файл опису туру

Оформити тур

Дві столиці обєднаної Європи

Вінниця - Варшава – Берлін –Вінниця

 

13.10.2017

15.30 – збір групи, 16-00 виїзд Вінниці автобусами євро класу в  місто  королівських резиденцій,  місто музики Шопена, місто, якому властива неповторна і унікальна атмосфера. (790 км.)

14.10.2017

Приїзд до  Варшави.   Оглядова екскурсія "Варшава - місто королів" - чудові вулиці утворюють Королівський тракт, на сторонах якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також три королівські резиденції! "Старе Място" - зачаровує кольоровими будиночками з декоративною скульптурою і розписами; суворо-величні костели, на чолі із найголовнішим і найдавнішим - костелом Святого Яна, колона Сигизмунда ІІІ Вази, палац Радзивилів - діюча резиденція президента республіки Польща. Краса... Вся ця краса відбивається в ріці Вісла, над якою височить символ польської столиці - Варшавська Сирена.

Вільний час.  Переїзд до кордону з Німеччиною. (497 км.)  Поселення і ночівля в транзитному готелі.

15.10.2017

Сніданок. Переїзд у столицю Німеччини.(92 км.) Пересування по місту на громадському транспорті.

Оглядова екскурсія «Зізнання Берліну»  по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де старе і нове, сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, а найкрасивіші і найпотаємніші куточки відкриті для нас. Розкішна будівля Рейхстагу, Берлінський кафедральний собор, Музейний острів, площа Потсдамер Платц, Бранденбурзькі ворота! Кожен, хто приїжджає в Берлін так чи інакше попадає під магічну чарівність цього міста, його живий і невимушений шарм...

Вільний час.

-              Безкоштовний підйом на купол Рейхстагу.  (при умові бронюваннядо 20 серпня). Рейхстаг - це велична будівля німецького парламенту, що стало прикладом імперської архітектури. Воно знаходиться в самому центрі Берліна. Побудоване більше 100 років тому тепер воно стало символом нової держави з багатовіковою історією. З оглядового майданчика усередині купола Рейхстагу, куди відвідувачі можуть піднятися з даху-тераси по двох рампам, відкривається захоплююча дух панорама Берліна.

-              Є можливість відвідати музей Пергамон, де зібрані архітектурні шедеври  Страродавнього світу: знатний  Пергамський алтарь одно з семи чудес світу, ворота Іштар з Вавілона, ворота Мілетського ринку – і всі ці скарби в оригіналі! (20€). 

-              Відвідання найбільшого в Європі зоопарку, розташованого на 35 га, який налічує 15000 тварин, 1500 видів. (15евро)

-              Відвідання свята«Окоберфест»  у Берліні. На Олександрплац будуть стояти палатки де можна буде покоштувати пиво, або поїхати метро до Zentral Festplatz ам Kurt-Schumacher-Damm де прийняти участь у фестивалі.

Виїзд з Берліну о 22.00   (1330 км.)

16.10.2017

 Транзит через територію Польщі. Орієнтовне прибуття у Вінницю о  22.00.

 

Вартість туру    –  130 Євро   

 

 

       
 

У вартістьвходить:

·   проїзд автобусом  євро класу по всьому маршруту;

·   проживання   в готелях 3 *

·   курортна такса

·   оглядова екскурсія по Варшаві, Берліну; 

·   харчування– сніданок;

·   медичнастраховка; 

·   оформленнявізи

 

   

Додатково оплачується: вхідні квитки  в музеї,  замки, факультативні екскурсії .

 

 Для тих у кого не має біометричних паспортів :

Консульський збір - 35 ЄВРО

Візовий центр - 550 грн.

Пенсіонери, діти та студенти віком до 21 року – оплата тільки візового центру.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані