Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Деталі туру Дунайская рапсодия + праздник коронации

185 евро.

  • Краков
  • Братислава
  • Вена
  • Будапешт
  • Мишколь-Топольце
  • Ьокай
Скачати файл опису туру

Оформити тур

Дунайська рапсодія + Свято Коронації

Краків   –  Братислава  – Відень – Будапешт – Мішкольц - Токай

(Польща –   Словаччина – Австрія – Угорщина)

23.06.2017

4.00  - Виїзд з Вінниці. Транзит по Україні.  Перетин кордону.  Приїзд до  Кракова.   Оглядова екскурсія по  вечірньому старому Краковуу супроводі професійного гіда. Огляд середньовічних міських фортифікацій з воротами і Барбаканом, Головної Ринкової Площі, Сукняних Рядів, Маріацького Костьолу, Ягелонського Університету, в якому вчився Микола Коперник і Папа Римський Ян Павло II, територія замку Вавель, Кафедрального собору.

  Поселення в готель. Ночівля

24.06.2017

Сніданок. Переїзд до Словакії

Оглядова екскурсія по Братиславі–   «Перлина на Дунаї» – Братислава вабить своєю величчю, красою та багатовіковою історією. Тут зібрана архітектура всіх історичних епох. Древні палаци, фортеці, тиша садів та парків, мальовничі вулички старого міста творять особливу атмосферу, що гармонійно поєднується з пульсуючим життям сучасних мешканців. Затишні доглянуті вулиці оточені старовинними архітектурними пам’ятками, палацами та каплицями, що здебільшого були зведені в епоху правління Марії-Терезії.   Споконвіків і до сьогодні цьому місту притаманні краса, спокій і мудрість…

     Участь у святі коронації: можна побачити справжню коронацію 18 королів і королев, які були короновані в Братиславі.  Король отримує корону від архієпископа Святого Стефана разом з іншими королівськими знаками: меч, плащ, державу і скіпетр. Після коронації король разом з лицарями ордена Золоті шпори клянеться, що збереже цілісність країни. Коронація поставлена згідно з історичними документами. Це виконують близько 150 акторів в історичних костюмах. Захід супроводжує історичний ярмарок Вільного королівського міста: воли обсмажуються на вертелі, на площі працює фонтан з вина, кругом продаються ковбаси довжиною у два метри, головки сиру в метр діаметрі, в’ялені помідори, перець та інші овочі та фрукти, річкою л’ється вино. І завершується це свято феєрверком над Дунаєм.

  Поселення в готелі.Ночівля.

25.06.2017

 7.00 Сніданок.  Переїзд до столиці АвстріїВідня. Оглядова екскурсія «Віденська симфонія». Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста.Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Габсбургів Хофбург, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана.

  Вільний час.     Переїзд в готель, поселення.Ночівля

26.06.2017

8.00 Сніданок.  Оглядова екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю». Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт!

  Відвідання Тропікарія-Океанарія (8€) - найбільшого в Центральній Європі (знаходиться в торговому центрі "Кампона"). 8 залів! де вирує дике життя тропіків і океанських глибин - алігатори, морські скати, великі пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумні папуги та ліниві ігуани. І все це в справжньому тропічному лісі під теплою тропічною зливою з громом і блискавкою ... А ще в 11-метровому тунелі можна поспостерігати за тигровими акулами в присутності безлічі інших рибок різної форми і розмірів з барвистим макіяжем та манікюром ... 

  

27.06.2017

Сніданок. Виселення з готелю.

08:00 – переїзд в Мішкольц-Тапольце, відвідання унікального не тільки в Угорщині, але й в Європі природного утворення – печерної купальні (вхідний квиток  10€) У вимитих за тисячоліття термальними водами печерах в особливу насолоду перетворюють купання світлові ефекти, підземна річка, «перлинна ванна», де кожний може відчути себе римським патрицієм, насолодитись печерним водоспадом та розслабитись в гарячих басейнах.

Не забудьте рушник та купальний костюм!

  Час заїхати в  місто виноробів Токай. Тут на Вас чекає справжній угорський гуляш та дегустація  найкращих токайських вин  (16€)! Такайскі  вина унікальні! Винна дегустація в історичних токайських винних погребах знайомить з різновидами токійського вина, Ви вже зрозумієте що везти додому в подарунок і яке вино краще замовити в ресторані.

  Накупавшись, наївшись вирушаємо до України.

28.06.2017

Орієнтовно о 18.00 – приїзд до Вінниці

 

Вартість туру:  –  185*євро

Оплата за тур приймається у гривнях по комерційному курсу на день оплати

 

 

У вартість не входить:

• вхідні квитки, факультативні екскурсії.

• візовий збір і оплата візового центру

Візовий збір -20 евро

     Консульський збір - 35 ЄВРО

Пенсіонери, діти та студенти віком до 21 року – не сплачують консульський збір.

При відмові у відкриті візи не повертається

 

. У вартість входить:

 

ü  проїзд автобусом євро класу по всьому маршруту;

ü  проживання в готелях 3* зі сніданками;

ü  оглядові екскурсії по Кракову, Братиславі,

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані