Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Деталі туру Дунайська рапсодія ( шкільна група)

виїзд з Вінниці 185 евро.

  • Львів
  • Краків
  • Братислава
  • Відень
  • Будапешт
Скачати файл опису туру

Оформити тур

Дунайська рапсодія

Львів - Краків – Братислава  – Відень – Будапешт 

(Україна - Польща – Словаччина – Австрія – Угорщина)

6.00. Виїзд з Вінниці.  Прибуття до Львова.  Екскурсія в улюблене місце відпочинку львів’ян «Шевченківський гай»* (30 грн.) музей народної архітектури і побуту, просто неба, який природно «вписаний» у ландшафт.  У музеї зібрані оригінальні сільські будівлі, які показують побут селян Бойківщини, Гуцульщини, Лемківщини XVIII-XX ст. Прогулюючись його стежинами, ви як - ніби стаєте жителями підкарпатського села 19 століття...  

 Оглядова екскурсія по місту. Львів - одне з найпрекрасніших міст Європи, в якому органічно переплелося минуле і сьогодення. Це - місто соборів, храмів, пам'ятників архітектури і нових районів. Львів - це особлива атмосфера середньовічного міста. Вузькі вулички, величні храми створюють відчуття, що час тут завмер. Екскурсія по середньовічному місту “Лабіринтами львівських вулиць...”  фортифікації XIV-XV ст.; ансамбль Успенської церкви; монастирський домініканський костел Божого тіла; підземелля аптеки-музей(10 грн.). Ансамбль площі Ринок – перлини епохи Відродження; міська Ратуша - здолавши 400 сходинок її башти, ви попадете на оглядовий майданчик, звідки відкривається прекрасна панорама на все місто. Латинська кафедра з каплицею Боїмів - усипальнею багатих міщан; старовинний куточок Сходу – вірменський квартал з оглядом інтер'єру Вірменського собору XIV ст. Проспект Свободи – своєрідний ансамбль еклектики і модерну.

     Переїзд в готель. Поселення

 Сніданок. Виїзд на кордон   Перетин кордону.  Приїзд до  Кракова.   Оглядова екскурсія по  старому Кракову у супроводі професійного гіда. Огляд середньовічних міських фортифікацій з воротами і Барбаканом, Головної Ринкової Площі, Сукняних Рядів, Маріацького Костьолу, Ягелонського Університету, в якому вчився Микола Коперник і Папа Римський Ян Павло II, територія замку Вавель, Кафедрального собору.

Переїзд до аквапарку www.parkwodny.pl (один із найбільших в Європі з термальними водами, а також 8 гірок загальною довжиною 740м, найдовша - чорна труба (довжина 201м, висота 18,5м) з електронною під світкою, джакузі, гідромасаж, сауна, солярій (10 евро). 

Поселення в транзитному готелі. Ночівля

  Сніданок.  Оглядова екскурсія по місту Брно – столиці Моравського краю, другого за величиною міста в Чехії.

Переїзд до Словакії.    Оглядова екскурсія по Братиславі  «Перлина на Дунаї» – Братислава вабить своєю величчю, красою та багатовіковою історією. Тут зібрана архітектура всіх історичних епох. Древні палаци, фортеці, тиша садів та парків, мальовничі вулички старого міста творять особливу атмосферу, що гармонійно поєднується з пульсуючим життям сучасних мешканців. Затишні доглянуті вулиці оточені старовинними архітектурними пам’ятками, палацами та каплицями, що здебільшого були зведені в епоху правління Марії-Терезії.  Споконвіків і до сьогодні цьому місту притаманні краса, спокій і мудрість…  

   Вільний час.    Поселення в готелі. Ночівля.

 7.00 Сніданок.  Переїзд до столиці АвстріїВідня. Оглядова екскурсія «Віденська симфонія». Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста.Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Габсбургів Хофбург, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана.

 У вільний час  відвідання   художньо-історичного та  природно- історичного  музеїв (для дітей безкоштовно) .  Переїзд в готель в Будапешті, поселення. Ночівля

8.00 Сніданок.  Відвідання Тропікарія-Океанарія (8€) - найбільшого в Центральній Європі (знаходиться в торговому центрі "Кампона"). 8 залів! де вирує дике життя тропіків і океанських глибин - алігатори, морські скати, великі пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумні папуги та ліниві ігуани. І все це в справжньому тропічному лісі під теплою тропічною зливою з громом і блискавкою ... А ще в 11-метровому тунелі можна поспостерігати за тигровими акулами в присутності безлічі інших рибок різної форми і розмірів з барвистим макіяжем та манікюром ... 

    Оглядова екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю». Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт!

Чудовим завершенням дня стане програма «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю. Дев'ять мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.  (10 євро)

 Виїзд до України.

Орієнтовно о 18.00 – приїзд до Вінниці

 

 

 
 
 
 
 
 

Вартість туру:  –  185*євро

Оплата за тур приймається у гривнях по комерційному курсу на день оплати

 

 

У вартість не входить:

• вхідні квитки, факультативні екскурсії.

• візовий збір і оплата візового центру

. У вартість входить:

 

ü  проїзд автобусом євро класу по всьому маршруту;

ü  проживання в готелях 3* зі сніданками;

ü  оглядові екскурсії по Львову, Кракову, Брно,  Братиславі,

 Відню, Будапешту;

ü  страховка.

ü  бонуси організаторам

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ ОПЕРАТОР залишає за собою право вносити зміни в програму туру без  зміни загальної кількості послуг.

 

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯОПЕРАТОР НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ,  А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.

 

 
Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані