Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Деталі туру Дунайская рапсодия

185 евро.

  • Ланцут
  • Краков
  • Брно
  • Братислава
  • Вена
  • Будапешт
Скачати файл опису туру

Оформити тур

Дунайська рапсодія

Ланцут - Краків –   Брно –– Братислава  – Відень - Будапешт

(Польща – Чехія – Словаччина – Австрія – Угорщина)

26.03.2017

4.00  - Виїзд з Вінниці. Транзит по Україні.  Перетин кордону. Прибуття до Ланцута. Екскурсія в палац графів Потоцьких , зимовий сад, найбільша в Європі колекція старовинних карет. (10/8Є)   Приїзд до  Кракова.  Поселення в готель. Ночівля

27.03.2017

7.00 Сніданок.   Оглядова екскурсія по  старому Краковуу супроводі професійного гіда. Огляд середньовічних міських фортифікацій з воротами і Барбаканом, Головної Ринкової Площі, Сукняних Рядів, Маріацького Костьолу, Ягелонського Університету, в якому вчився Микола Коперник і Папа Римський Ян Павло II, територія замку Вавель, Кафедрального собору.  Відвідання міський  історичноий музеї ( 5 евро). Історичний музей Кракова зовсім не схожий на інші музеї. На вході в музей гостей зустрічає не звична бабуся-вахтер, а відео-проекція на стіну з водяної пари. Замість нудних коридорів з плакатами тут справжні стіни древнього міста, замість вицвілих стендів - інтерактивні екрани, замість запорошених експонатів - голограми. У звичайних музеях висить ціла купа табличок - «Не торкатися", "не заходити», «не чіпати». У цьому ж музеї можна взаємодіяти з будь-яким предметом - стукати по ковадлу, міряти свій зріст як у старовину, зважитися на старих терезах і дізнатися свою вагу в старих заходи вимірювання. 

 Ночівля в транзитному готелі.

28.03.2017

6.30 Сніданок.  Оглядова екскурсія по місту  Брно - столиці Моравського краю Чехії.

Переїзд до Словакії. Оглядова екскурсія по Братиславі–   «Перлина на Дунаї» – Братислава вабить своєю величчю, красою та багатовіковою історією. Тут зібрана архітектура всіх історичних епох. Древні палаци, фортеці, тиша садів та парків, мальовничі вулички старого міста творять особливу атмосферу, що гармонійно поєднується з пульсуючим життям сучасних мешканців. Затишні доглянуті вулиці оточені старовинними архітектурними пам’ятками, палацами та каплицями, що здебільшого були зведені в епоху правління Марії-Терезії.   Споконвіків і до сьогодні цьому місту притаманні краса, спокій і мудрість… 

Поселення в готелі.Ночівля.

29.03.2017

 7.00 Сніданок.  Переїзд до столиці АвстріїВідня. Оглядова екскурсія «Віденська симфонія». Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста.Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Габсбургів Хофбург, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана.

Вільний час.      Переїзд в готель, поселення.Ночівля

30.03.2017

8.00 Сніданок.  Оглядова екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю». Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт!

Відвідання Тропікарія-Океанарія (8/6€) - найбільшого в Центральній Європі (знаходиться в торговому центрі "Кампона"). 8 залів! де вирує дике життя тропіків і океанських глибин - алігатори, морські скати, великі пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумні папуги та ліниві ігуани. І все це в справжньому тропічному лісі під теплою тропічною зливою з громом і блискавкою ... А ще в 11-метровому тунелі можна поспостерігати за тигровими акулами в присутності безлічі інших рибок різної форми і розмірів з барвистим макіяжем та манікюром ...  

Чудовим завершенням дня для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (15/12€). Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.

Виїзд до України.

31.03.2017

Орієнтовно о 17.00 – приїзд до Вінниці

 

Вартість туру:  –  185*євро

*(оплата у гривнях по комерційному курсу у день оплати)

Прийом документів до 17.02.2017 року

 

У вартість не входить:

• вхідні квитки, факультативні екскурсії.

• візовий збір і оплата візового центру

. У вартість входить:

 

ü  проїзд автобусом євро класу по всьому маршруту;

ü  проживання в готелях 3* зі сніданками;

ü  оглядові екскурсії по Кракову, Брно, Братиславі,

 Відню, Будапешту;

ü  страховка.

ü  бонуси організаторам

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ ОПЕРАТОР залишає за собою право вносити зміни в програму туру без

зміни загальної кількості послуг.
ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯОПЕРАТОР НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ,  А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані