Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Деталі туру День незалежності в Європі

130 евро.

  • Краків
  • Відень
  • Будапешт
Скачати файл опису туру

Оформити тур

 День Незалежності у Європі

Вінниця –  Краків  -  Відень  -  Будапешт -  Вінниця

23.08

Виїзд з Вінниці о 16.00.

24.08

9.00 Приїзд до  Кракова.   Оглядова екскурсія по  старому Кракову у супроводі професійного гіда. Огляд середньовічних міських фортифікацій з воротами і Барбаканом, Головної Ринкової Площі, Сукняних Рядів, Маріацького Костьолу, Ягелонського Університету, в якому вчився Микола Коперник і Папа Римський Ян Павло II, територія замку Вавель, Кафедрального собору.

11.00 – 15.00 Вільний час. :   Міський  історичноий музеї (5 евро). Історичний музей Кракова зовсім не схожий на інші музеї. На вході в музей гостей зустрічає не звична бабуся-вахтер, а відео-проекція на стіну з водяної пари. Замість нудних коридорів з плакатами тут справжні стіни древнього міста, замість вицвілих стендів - інтерактивні екрани, замість запорошених експонатів - голограми. У звичайних музеях висить ціла купа табличок - «Не торкатися", "не заходити», «не чіпати». У цьому ж музеї можна взаємодіяти з будь-яким предметом - стукати по ковадлу, міряти свій зріст як у старовину, зважитися на старих терезах і дізнатися свою вагу в старих заходи вимірювання.  Є можливість відвідати.

15-21.00 преїзд  в транзитному готелі на території Чехії.  Ночівля.

25.08

 7.00Сніданок. 8.00  Виїзд до Відня.

11.00 -14.00 Оглядова екскурсія «Віденська симфонія». Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста.Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Габсбургів Хофбург, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана.

14.00- 19.00 Вільний час рекомендуємо відвідання замку Шонбрунн (25€). Казковий ансамбль поєднує шедеври архітектури та природи, де парк стає продовженням палацу. Інтер’єри імператорських покоїв вражають розкішшю та багатством... Свого часу у Дзеркальній залі шестирічний Моцарт грав для Марії Терезії та її двору. Перлина рококо – так звана «мільйонна вітальня», яку прикрашають панно з китайського рожевого дерева з дорогоцінними персидськими й індійськими мініатюрами, обрамленими позолоченими рамами. Про Версаль нагадує французький парк з підстриженими деревами, прикрашений міфологічними скульптурами і увінчаний біля підніжжя горба фонтаном Нептуна.  

19.00 преїзд до транзитного транзитному готеля в Угорщині.  Ночівля.

26.08

 8.00Сніданок.

9.00-11.00 Відвідання Тропікарія-Океанарія (8€) - найбільшого в Центральній Європі (знаходиться в торговому центрі "Кампона"). 8залів! де вирує дике життя тропіків і океанських глибин - алігатори, морські скати, великі пітони, сонні черепашки, симпатичнімавпочки, розумні папуги та ліниві ігуани. І все це в справжньому тропічному лісі під теплою тропічною зливою з громом іблискавкою ... А ще в 11-метровому тунелі можна поспостерігати за тигровими акулами в присутності безлічі інших рибок

різної форми і розмірів з барвистим макіяжем та манікюром ... Для тих хто не хоче в Тропікаріум – шопінг  з розпродажами.

13-16.00 Оглядова екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю».Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, базиліка Св. Іштвана (1€), унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт!... У вільний час рекомендуємо: 

16.00- 20.00 - Термальні купальні графа Сечені (17 €) - заряд бадьорості та енергії на цілий день!   Або Найкрасивіший у Європі Будапештський зоопарк (10€)

 21.00- 22.00Чудовим завершенням дня для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (10€). Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини. 

22.00  Виїзд до України.

27.08

18.00  Повернення в Вінницю ( орієнтовно) 

 

Вартість туру: 130 евро*

*Оплата приймається у гривнях по комерційному курсу на день оплати.

 

 

У вартість не входить:

• вхідні квитки, факультативні екскурсії.

• візовий збір і оплата візового центру

. У вартість входить:

ü  проїзд автобусом євро класу по всьому маршруту;

ü  проживання в готелях 3* зі сніданками;

ü  оглядові екскурсії по Кракову, Відню, Будапешту.

ü  страховка.

 

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані