Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Деталі туру Чарівна Молдова

1200 грн.

  • Сороки
  • Кишинів
  • Старий Орхей
  • дегустація
Скачати файл опису туру

Оформити тур

Чарівна Молдова
18   листопада
05.00 - виїзд з Вінниці. Перетин кордону. Обмін грошей.
Переїзд в м Сороки. Відвідування Сорокському фортеці: фортеця XV століття. Величезна історична  цінність Сорокському фортеці полягає в тому, що вона збереглася до наших днів такою ж, якою була  створена майстрами середньовіччя. Крім того, збереглася і розташована над центральними воротами  маленька військова церква. Завдяки цьому вона до сих пір є унікальною пам'яткою оборонної архітектури  Європи. (Вхідний квиток 10 лей).
«Свічка подяки»: її вогонь, запалений 27 березня, 2004 року, є пам'яттю автору балади Міоріца. Сама  церква у вигляді палаючої свічки, складена на незвичайний манер, з кам'яної кладки. Плюс,
приголомшливою вид, що відкривається з оглядового майданчика, який нікого не залишить байдужим.
Переїзд в Кишинів. Відвідування будинку-музею О.С.Пушкіна в Кишиневі - це справжній будиночок, що  зберігся з 20-х років ХIХ століття. Тут жив поет і написав свої перші молдавські твори. Сьогодні будинок- музей А.С. Пушкіна - це унікальна скарбниця, в якій збереглися оригінальні свідоцтва з життя поета.
Обстановка в кімнатах максимально наближена до тієї, яка існувала під час проживання в будинку
Пушкіна, тут можна побачити понад двісті експонатів. Особливою гордістю музею є справжні книги з  бібліотеки поета. Увагу відвідувачів завжди привертає і дуельний пістолет XIX століття - з такого стрілявся  Пушкін на дуелі. Також в музеї зберігається факсимільне видання робочих зошитів поета, видане під  патронатом принца Уельського. Всього таких видань налічується менше тисячі в світі, і два з них були  передані Молдові (Додатково вхідний квиток в будинок-музей 30 лей.)
Поселение в отель. Ночлег.
19
листопада
Сніданок. Оглядова екскурсія по місту Кишинів . Кафедральний парк, парк Штефана Великого, пам'ятник
Штефану Великому, пам'ятник Пушкіну, алея класиків, театр Опери та балету, Президія і парламент
Республіки Молдова, державний університет, церква Святої Теодори з Сіхли.
Переїзд в історико-природний заповідник «Старий Орхей», який розташований в каньйоні річки Реут.
Гарячий сніданок і бадьорить кава. Огляд покинутих, древніх катакомб вирубаних у вапнякових скелях  над річкою Реут. Коли вперше потрапляєш сюди, завмираєш від подиву перед цим казковим світом.
Стрімкі скелі, стародавні печери, вигин річки Реут в глибині каньйону і руїни стародавнього дакско  поселення, дозволяють відчути історію народу, що мешкав в цих краях. (вхідний квиток 10 лей) 
Переїзд на екскурсію в одну з кращих європейських винних компаній IM "Chateau Vartely" SRL. Це  підприємство, на якому один господар здійснює весь цикл створення вина - від вирощування винограду до  закупорювання пляшок. Тільки таким чином, можна гарантувати якість продукції, при невеликій  кількості виробленого. За останні роки вина від Chateau Vartely, знайшли чималу кількість шанувальників  у всіх куточках земної кулі. Про що говорить загальний обсяг експорту в такі країни як: США, Франція,  Німеччина, Бельгія, Голландія, Норвегія, Польща, Словаччина, Чехія, Китай, Румунія, Україна, Казахстан  і Киргизстан. (Дегустація 2-х вин та екскурсія за попереднім записом 175 лей)
Выезд на Украину. На границе посещение магазина «DUTY FREE”. Ориентировочное время прибытия в
Винницу в 23.30
Проїзд в Молдову тільки по закордонним паспортам!
Вартість тура – 1200 грн.
У вартість входить:
• Проїзд автобусом єврокласу по маршруту;
• Ночівля в готелі 3* в 2-3 місних номерах зі зручностями.
• Оглядова екскурсія по Кишиневу і Старому Орхею.
• Медична страховка для виїжджаючих за кордон
1,4 г н.
Час визначений у Программі умовний і може бути змінений.
ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ-ОПЕРАТОР НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ,
А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані