Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Деталі туру Чарівність Молдови

виїзд з Вінниці 45 евро.

  • Сороки
  • Свічка Подяки
  • Криковські підвали
  • Старий Орхей
  • Кишинів

Оформити тур

«Чарівність Молдови»

Програма вашого туру:

1 день

4.00 - виїзд з Вінниці. Переїзд в м.Сороки.
10.00 Відвідування Сорокської фортеці: фортеця XV століття. Величезна історична цінність Сорокської фортеці полягає в тому, що вона збереглася до наших днів такий же, якою була створена майстрами середньовіччя. Крім того, збереглася і розташована над центральними воротами маленька військова церква. Завдяки цьому вона до сих пір є унікальною пам'яткою оборонної архітектури Європи. (Вхід 10 лей.)
«Пагорб осілих циган»: за часів Радянської влади вони змогли успішно скомбінувати свої обряди з обрядами місцевого населення. Надалі височини міста Сороки були названі "циганської горою або пагорбом», де були побудовані елегантні будинки, що отримали назву «Ластівчині гнізда». «Свічка подяки»: її вогонь, запалений 27 березня, 2004 року, є пам'яттю автору балади Міоріца. Сама церква у вигляді свічки, що горить, складена на незвичайний манер, з кам'яної кладки. Плюс, приголомшливий вид, що відкривається з оглядового майданчика.
Переїзд до Кишинева.
15.00 Відвідування перлина молдавського виноробства А.О "CRICOVA". «CRICOVA» - єдине підприємство в Молдові, яке виробляє ігристе вино так, як його готував монах - винороб П'єр Періньон по "Methode Champenoise" це складний і тонкий процес, шляхом вторинного бродіння в пляшці і наступною витримкою не менше 1 року. Криківські підвали могли б по праву претендувати на гідне місце серед знаменитих чудес світу. Чому б і ні? Адже безтурботно пролягаючи під містечком Криково, вони представляють собою справжній підземний місто, з вулицями, проспектами та бульварами. Лише їх назви здаються такими незвичайними: Каберне, Шардоне, Діоніс, Фетяска, Совіньон, ... Кожній вулиці дано ім'я винної марки, в залежності від того, яке вино зберігається в прилеглих нішах. Ширина галерей коливається від 6 до 7,5 метрів, в той час як висота становить близько 3-3,5 метрів. Глибина, на якій розташовані ці підвали, в залежності від рельєфу місцевості, варіює від 35 метрів біля входу до 100 метрів. Унікальність Криківських підвалів полягає ще і в розташованих під землею п'ять дегустаційних залах, які об'єднані в єдиний комплекс. (600 лей - Екскурсія + дегустація 4 видів вина)
Переїзд в готель «Кишинів» розташований в самому центрі міста. Поселення. Вільний час. Ночівля.

2 день

Сніданок. 9.00 Оглядова екскурсія по місту. Кафедральний парк, парк Штефана Великого, пам'ятник Штефану Великому, пам'ятник Пушкіну, алея класиків, театр Опери та балету, Президія і парламент Республіки Молдова, державний університет, церква Святої Теодори з Сіхли.
    Переїзд в історико-природний заповідник «Старий Орхей», який розташований в каньйоні річки Реут. Огляд кинутих, древніх катакомб вирубаних у вапнякових скелях над річкою Реут. Коли вперше потрапляєш сюди, завмираєш від подиву перед цим казковим світом. Стрімкі скелі, стародавні печери, вигин річки Реут в глибині каньйону і руїни стародавнього дакско поселення, дозволяють відчути історію народу, що мешкав в цих краях (10 лей).
  Виїзд на Україну. Орієнтовне прибуття до Вінниці о 1.00

 

Ціна 45 євро(оплата у гривнях по комерційному курсу на день оплати)
У вартість входить: проїзд автобусом єврокласу, нічліг в готелі Кишинів 3 * зі сніданком, оглядові екскурсії по Кишиневу і Старому Орхею, страхівка.
• Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю або автобуса
Туристична фірма не несе відп етственності за пробки на дорогах і погодні умови

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані