Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Деталі туру Дитячий табір «Артек-Буковель»

від 5 480 грн. грн.

Оформити тур

Табір "Озерний"

Друзі, креатив, походи, екстрим, пісні біля багаття – це відпочинок у таборі «Озерний»!

У програмі табору – заняття з техніки гірського туризму: «Альптехніка», «Скеледром», «Вузли», «Навісна переправа»; туристичні змагання, творчі, спортивні та інтелектуальні конкурси, геокешинг, креатив-паті, дискотеки, туристичні квести, фольклорна вітальня, ерудит-марафони, артеківські масовки. Всіх, хто хоче стати сміливим, загартованішим, більш самостійним і відповідальним – запрошуємо до нас!

Вік дітей: 12 -17 років. 

Тривалість: 8 діб.

Проживання: в 300 м від красивого гірського озера в 4-місних наметах, що розміщені на спеціально підготовленому майданчику, який облаштований усіма зручностями: душ, туалет, умивальник.

Ціна: від 5 480 грн.
 

Табір "Лісовий"

Дитинство - це найкраща пора й звісно не варто марнувати її за екранами телевізорів та гаджетів. У нас є альтернатива! Походи, квести, музичний ринг, креатив-паті, дискотеки, ігри, творчі конкурси й спортивні змагання, катання на велосипедах і квадроциклах, зустрічі з відомими акторами кіно і театру, дитячими письменниками, відомими спортсменами, журналістами – все це поєднується з чудовим збалансованим харчуванням та сучасними комфортабельними умовами розміщення.

Програма «Лісового» табору сприяє розвитку у дітей творчих і спортивних здібностей, відповідальності, лідерства, самостійності та організованості. Приїжджайте до нас та самі переконаєтеся наскільки тут цікаво та захоплююче!

Вік дітей: 8-17 років.

Тривалість: 13 діб.

Проживання: комфортабельні дерев’яні котеджі 3* готелю «Буковель». Розміщення дітей відбувається від 3 до 6 в залежності від категорії номера, з усіма зручностями: санвузол, душ та необхідна побутова техніка. Зовсім поруч розташований медичний корпус. Лікарі перебувають на цілодобовому чергуванні.

Ціна: від 8 160 грн.
 

Табір "Гірський"

Табір "Гірський" для тих, хто любить поєднувати відпочинок та розвиток своєї особистості: ти тільки уяви, що вивчатимеш англійську мову в ігровій формі розважаючись зі своїми друзями, під час квестів, екскурсій та безпосередньо на майстер-класах з кваліфікованим викладачем та носіями мови з Європи та США. Тут діти активно відпочивають, залучаються до здорового способу життя, розширюють кругозір, розвивають творчий потенціал, лідерські якості.

У нашому таборі на дітей чекають захоплюючі конкурси, творчі лабораторії, музичний ринг, інтелектуальний ярмарок, турнір ерудитів, фото-крос, дискусійні гойдалки, тренінги-ігри, live journal, sport time, креатив-паті, дискотеки, піші екскурсії в гори, плавання у басейні (спеціальна програма дозволяє дитині навчитися плавати, якщо вона ще не має таких навичок).

Вік дітей: 8-17 років.

Тривалість зміни: 13 діб.

Проживання: діти проживають в 5* готелі « Radisson Blu resort, Буковель» на висоті 1100 метрів над рівнем моря. Комфортні двомісні номери вищого класу: санвузол, душ та вся необхідна побутова техніка. Розміщення в номерах по 2-є та 3-є осіб.

Ціна: від 37 050 грн

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані