Детали тура 8 березня у Молдові

виїзд з Вінниці 600 грн.

  • Сороки
  • Свічка Подяки
  • Старий Орхей
  • Кишинів
Скачать файл описание тура

Оформить тур

8 березня у Молдові

08.03.2018

3.00   виїзд з Вінниці. Перетин кордону. Обмін грошей.
 Переїзд в м Сороки. Відвідування Сорокському фортеці: фортеця XV століття. Величезна історична цінність Сорокському фортеці полягає в тому, що вона збереглася до наших днів такою ж, якою була створена майстрами середньовіччя. Крім того, збереглася і розташована над центральними воротами маленька військова церква. Завдяки цьому вона до сих пір є унікальною пам'яткою оборонної архітектури Європи. (Вхідний квиток  10 лей).

 
  «Свічка подяки»: її вогонь, запалений 27 березня, 2004 року, є пам'яттю автору балади Міоріца. Сама церква у вигляді палаючої свічки, складена на незвичайний манер, з кам'яної кладки. Плюс, приголомшливою вид, що відкривається з оглядового майданчика, який нікого не залишить байдужим.

 

Переїзд в історико-природний заповідник «Старий Орхей», який розташований в каньйоні річки Реут. Гарячий сніданок і бадьорить кава. Огляд покинутих, древніх катакомб вирубаних у вапнякових скелях над річкою Реут. Коли вперше потрапляєш сюди, завмираєш від подиву перед цим казковим світом. Стрімкі скелі, стародавні печери, вигин річки Реут в глибині каньйону і руїни стародавнього дакско поселення, дозволяють відчути історію народу, що мешкав в цих краях.  (вхідний квиток 10 лей)

  

Оглядова екскурсія по місту Кишинів . Кафедральний парк, парк Штефана Великого, пам'ятник Штефану Великому, пам'ятник Пушкіну, алея класиків, театр Опери та балету, Президія і парламент Республіки Молдова, державний університет, церква Святої Теодори з Сіхли.

    

 Виїзд з Кишиньова о 20.00. Прибуття у Вінницю о  5.00

Проезд в Молдову только по заграничным паспортам!

Стоимость тура      600  грн.     

 

В стоимость входит:

·   Проезд автобусом эврокласса по маршруту;

·   Обзорная экскурсия по Сорокам, Орхею, Кишиневу. 

·   Медицинская страховка; 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дополнительно оплачиваются:

       входные билеты и факультативне экскурсии . 

Наши партнеры

Ошибка...

Введите пожалуйста коректные данные

Заказать тур:
Укажите пожалуйста контактный номер телефона

Хотите получать СМС?

Введите пожалуйста коректные данные