Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Інформація про: Туніс

19 Сентября 2019

tunisia

Туніс - чарівна країна, повна мавританської екзотики і близька нам не тільки територіально (години на літаку), а й своїми традиціями, гостинністю і історією. Привабливість Тунісу в дівочої краси оазисів, в чарівності дивовижних пляжів з дрібним піском, в культурних багатствах, які дісталися від зниклих цивілізацій, в чудових садах Набеля.

Туніс - менша і найбільш східна країна Магрибу (решта - це Алжир і Марокко). На півночі і сході Туніс омивається Середземним морем, на заході межує з Алжиром, на південному сході - з Лівією. Він оточений пустелею Сахара і горами Атласу.
Різноманіття природи відповідає багатогранності культури. Від півночі Сицилії Туніс відокремлює 120-кілометровий протоку. Середня висота гір - 700 метрів, найвища вершина - Шамбі, висотою +1544 метра.
Узбережжя Тунісу протяжністю понад 1000 кілометрів і велику його частину займають пляжі. На півночі Тунісу природа більш дика й незаймана, там пляжі перемежовуються зі скелями. У південній частині Тунісу починається пустеля Сахара. Це найдивовижніша частина країни. Самі жваві населені райони знаходяться на сході - від острова Джерба ​​до Хаммамета.

Історія

Туніс має дуже багату історію. Спочатку він був частиною Карфагенской імперії. Згідно з переказами, фінікійці заснували місто Карфаген в 814 році до н.е. З плином часу він став центром могутньої імперії. Починаючи з 264 року до н.е. Карфаген веде війни з Римською імперією (так звані Пунічні), в результаті чого Карфаген зазнав поразки і протягом семи століть був частиною римської провінції Африка. У V столітті територія потрапила під владу вандалів, а з VII по XVI століття на території сучасного Тунісу правили арабські завойовники. Після цього деякий час Туніс перебував під владою піратів, Іспанії, Османської імперії. В кінці XIX століття Туніс потрапив під владу Франції, хоча номінально правителем вважався туніський бей. 20 березня 1956 року, Франція визнала незалежність Тунісу, який в той час був конституційною монархією. 25 липня 1957 року Туніс був проголошений республікою.

Населення. Мова

Населення Тунісу складає близько 9 млн. Чоловік. В основному це тунісці (араби Тунісу 98%) і Барбери (1%), а також європейці (1%). Найвідоміші з міст - курортів - Туніс, Сусс, Монастір, Махдія, острів Джерба, Хаммамет. Офіційна мова - арабська, французька є другою офіційною мовою країни, і його знають майже всі тунісці. У більшості туристичних районів говорять по-англійськи, по-німецьки і іноді по-італійськи.

Релігія

Державна релігія Тунісу - іслам. 95% глибоко віруючих мусульман, 5% сповідують православне християнство, католицизм, протестантство, іудаїзм. Рамадан - час посту, коли багато ресторанів і кафе закриваються, інші ресторани працюють в скороченому режимі. Під час посту туристам краще утриматися від куріння, пиття, їжі на вулицях міста. Готелі працюють в звичайному режимі, туристи спокійно можуть пити, курити, сидіти в ресторані на території готелю.

Дозвілля

У Тунісі є всі можливості для активного відпочинку - пляжі, серфінг, екскурсії, гольф, таласотерапія, і незабутні подорожі на верблюдах по барханах півдня від Сахари. Тут побудовані зручні дороги, сервіс в місцевих готелях задовольняє будь-які запити клієнтів. Туніс - сама "європеїзована" з арабських країн - в такому невеликому державі цілих п'ять міжнародних аеропортів. У столиці виросли фешенебельні готелі, поля для гольфу, на карті відзначені багато визначних пам'яток.
Любителі історії зможуть побачити в Тунісі багато цікавого і захоплюючого - знаменитий Карфаген, амфітеатри, останки древніх міст, акведуки, античні храми, знамениті мозаїчні картини, скульптури, фортеці і форти, середньовічні арабські базари, мечеті. Всі ці культурні цінності і надають Тунісу неповторний колорит, в якому поєднуються пишність і спокій, стародавня культура і сучасність.
Валюта

грошова одиниця Тунісу - туніський динар (1 динар дорівнює 1000 міллімів). Ходіння мають банкноти номіналом 20, 10, 5 і 1 динар, і монети номіналом 500, 100, 50, 20, 10, і 5 міллімів.
клімат Тунісу

Клімат в Тунісі субтропічний середземноморський, на півдні - тропічний пустельний. Середня температура січня на півночі - 10 ° С, на півдні +21 ° С, липня відповідно 25 і 32 ° С.

Середньомісячна температура повітря

 

січ.

лют.

берез.

квіт.

трав.

черв.

лип.

серп.

вер.

жовт.

лист.

груд.

Температура

+10

+11

+13

+15

+18

+22

+25

+26

+23

+21

+16

+12

Візовий режим в Тунісі

Туристам віза не потрібна - віза ставиться в паспорт прямо в аеропорту безкоштовно. Українські громадяни, які прибули в приватну поїздку по виданій посольством Тунісу візі, реєстрації не підлягають.

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані