Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Інформація про: Шрі-Ланка

23 Сентября 2019

Sri-Lanka

На північний схід від Мальдівських островів знаходиться країна абсолютної екзотики ... Багато років вона була відома під ім'ям Тапробаном, так її називали римляни і греки. Арабські моряки за часів Синдбада називали її Серендіб. Для англійців вона - Цейлон, а самі остров'яни споконвіку називають її Шрі-Ланка.

З 130 світових історичних цінностей, що охороняються ЮНЕСКО, сім знаходяться на цьому дивовижному острові.

Зіткнення з містикою древніх столиць сингальского королівства породжує дух шанування і таємниці. Самобутні барвисті костюми, традиційні церемонії, дбайливо шановані місцевими жителями, несуть в собі таїнство вікової, енергії острова.

У всьому світі відомі традиційний цейлонський чай, ланкійські спеції, екзотичні фрукти, самоцвіти, батик і, звичайно ж, теплота дружелюбних господарів острова.
Загальні відомості

Площа - 55.610 кв.км; протяжність з півночі на південь - 435 км, із заходу на схід - 225 км. У центрі острова розташований Центральний гірський масив. Середня висота гір - 1000-2000 метрів над рівнем моря, але є вершини які перевищують її. Найвища точка острова - гора Підуруталагала, висота якої 2524 метри, хоча найбільш відомий величний Адамов Пік висотою 2243 метра. Столиця - Коломбо.

Клімат: тропічний, теплий (середня температура 28 - 32 ° С), вологий. Температура води в середньому 25 ° С.
Мова: офіційні мови - сингальська, тамільська, англійська.
Населення: близько 18,5 млн. Чоловік. За етнічним складом країна багатонаціональна. Населення складається з сингалов, тамілів, бюргерів (нащадків португальців і голландців) і маврів (нащадків арабських торговців).

Релігія: основна релігія - буддизм, однак також сповідається індуїзм, християнство та іслам.

Електрика: напруга в мережі 220 вольт. Розетки потрійні із заземленням.

Час: різниця з київським часом - плюс 3 ч. 30 хв. взимку і плюс 2 ч. 30 хв. влітку.

Валюта: національною грошовою одиницею є ланкійська рупія (близько 110 рупій за $ 1 США). Обмін валюти краще здійснювати після прильоту в аеропорту. Оплата рахунків і послуг може здійснюватися також в доларах США, євро або за основними кредитними картками.

Одяг: найкраще одягати легку бавовняну одяг, зручне взуття (босоніжки або сандалі), головний убір. Рекомендуємо користуватися спеціальними сонцезахисними кремами, а також захопити з собою сонцезахисні окуляри. Якщо Ви збираєтеся відвідати високогірну частину країни, то слід взяти з собою светр з брюками (тому що ввечері температура може опускатися до 14 - 15 ° С).

Чайові: давати чайові не обов'язково, тому що зазвичай вартість обслуговування включена в рахунок. Однак обслуговуючий персонал в готелі та ресторані завжди радий додатковим рупіям.

Сувеніри: в Шрі-Ланці дуже великий вибір спецій, цейлонського чаю, батику, виробів народних промислів з дерева, міді, латуні, а також текстильних виробів. Ювелірні вироби краще купувати в спеціалізованих магазина.

Правила поведінки: забороняється відвідувати буддійські або індуїстські храми в шортах і в одязі з відкритими плечима і спиною. Також при вході в храм необхідно знімати взуття і головний убір.

"Роуа Day" (день повного місяця): кожен місяць день повного місяця на Шрі Ланці є релігійним святковим днем. У цей день заборонено продаж спиртних напоїв не тільки в магазинах, але і готелях.

Зберігання цінностей і документів: рекомендується використовувати сейфи готелю, які є на Reception або в номерах.

Забороняється: вивозити з країни антикваріат, необроблені коштовні камені, тварин, рослини. Забороняється також полювання на тварин і морських мешканців.
Візовий режим в Шрі Ланку.

Для громадян України і країн СНД протягом 30 днів може знаходиться в країні без візи з моменту в'їзду в країну.

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані