Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Інформація про: Індія

03 Октября 2019

india

Казково прекрасна і таємнича ІНДІЯ - сьома за величиною території і друга за чисельністю населення країна світу. Ця земля вся складається з контрастів - чи ми говоримо про її жителів, мови, звичаї, релігії або ландшафт. Індія - країна увінчаних вічними льодами і снігами масивних гірських хребтів, які перетнув широкими річками великих рівнин, безводних пустель, густих тропічних лісів і обрамлених пальмами пляжів.

Протягом своєї історії Індія була свідком розквіту і падіння декількох великих імперій, заснованих на тій чи іншій релігії. У 1858 році Індія стала частиною Британської Імперії. Мирне рух за незалежність, організоване Махатмою Ганді, закінчилося проголошенням незалежної держави Індія в 1947 році.

Столиця Індії - Делі - один з найбільших і найбільш колоритних міст світу. Разючий контраст між вузькими вуличками старого Делі і колоніальними особняками сучасної частини міста - Нового Делі, невпинне гудіння машин і моторикш, неймовірного розміру черги у кінотеатрів, пряні запахи спецій, що розносяться по вулицях з численних кафе, штовханина на ринках і біля вокзалів справляють сильне враження на всякого, хто вперше опинився в Південній Азії.
клімат

Клімат близький до екваторіального на півдні, гірський субтропічний на півночі. Зміна сезонів визначається мусонами. Спекотний, сухий сезон триває з квітня по червень (+ 38 ° - + 40 ° С), з кінця липня до жовтня триває сезон дощів - (+ 38 ° С), з жовтня по кінець лютого - зимовий мусон, самий холодний період, особливо грудень - січень (+ 10 ° - + 23 ° С).

Середня температура повітря, ° С в столиці:

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

+14

+17

+ 23

+ 28

+33

+34

+ 31

+ 30

+29

+26

+20

+15

Час

Київський +2,5 години.

Мова

Державні мови - англійська та хінді, всього 17 офіційних мов в штатах, 844 діалекту. Для мінімального спілкування достатньо рівня шкільного англійської.

Релігія

83% населення сповідують індуїзм, 12% - іслам, інші - буддизм, джайнізм, сикхізм і християнство.

Валюта і чайові
 

Грошова одиниця - індійська рупія, що складається з 100 пайсов.

Обміняти валюту можна в аеропорту, в банку (необхідний паспорт) або сертифікованих обмінних пунктах. При обміні необхідно взяти квитанцію, що дозволяє провести зворотний обмін грошей при виїзді з країни (але не більше 25% від офіційно обміняної суми). Найкраще ввозити долари США. Валюту інших країн міняють не у всіх банках і по менш вигідному курсу.

Перевести в готівку дорожні чеки можна тільки у великих банках, перевага віддається чекам «Томас Кук» і «Амерікен Експрес». У великих банках, готелях, магазинах приймаються всі основні кредитні карти. У провінції розплатитися ними практично неможливо.

Чайові. У ресторанах чайові традиційно складають 10-15% від суми рахунку.

Транспорт

В Індії багато районів, де автобуси є єдиним засобом громадського транспорту, особливо це стосується Гімалаїв. Автобуси більш зручні, ніж потяги, навіть при поїздках за такими маршрутами, як Делі-Агра, Делі-Джайпур.

Таксі. Місцеві чорні таксі з жовтими дахами забезпечені лічильниками, але через постійне підвищення цін на бензин плата часто буває вище, ніж показання лічильника. Вартість проїзду на триколісних рикшах, приблизно в два рази дешевше вартості проїзду на таксі. Сідаючи в рикшу, переконайтеся, що лічильник починає відраховувати показання з мінімальної вартості посадки.

Для оренди автомобіля необхідний поліс страхування цивільної відповідальності і міжнародні водійські права. Офіси з оренди є при більшості готелів.

Зв'язок

Міжнародні дзвінки вигідніше здійснювати за автоматичного зв'язку. У телефонних будках зазвичай є електронне табло, що показує час і вартість розмови. Можна зателефонувати і з готелю, але в цьому випадку тариф буде рази в 3 рази вище.

Напруга в мережі

Напруга в мережі 230 В, струм змінний, частота 50 Гц.

Режим роботи банків та магазинів

Банки, в основному, працюють в будні дні з 10:00 до 14:00, в суботу - з 10:00 до 12:00.

Магазини відкриті з 10:00 до 19:00. Деякі закриваються на обід. Неділя - вихідний день, але в великих містах деякі магазини працюють і в неділю.

Особливості кухні

Поширені рибні страви, блюда із зернових і бобових культур. Національна страва - відварений рис з овочами. Велика кількість приправ, найвідоміша «каррі» - невід'ємна частина страв з баранини, птиці, риби і овочів. Великий вибір фруктів. Гострі мариновані фрукти замінюють гірчицю. Популярні напої - чай ​​(як правило, п'ють з гарячим молоком), кава. Спиртні напої за столом не прийняті, більшість страв запивають чистою холодною водою.

Покупки і сувеніри

В Індії якісні і недорогі тканини: шовк, бавовна, шерсть. Великий вибір ювелірних прикрас із золота і срібла. Прекрасними сувенірами є фігурки з сандалового дерева і різьблені ширми. Великий вибір предметів з міді, латуні, бронзи і збройової сталі з інкрустаціями, емаллю або без них.

Особливості безпеки. Рекомендації

Категорично не рекомендується пити сиру воду і чистити нею зуби. Користуватися треба мінеральною водою в пластикових пляшках. Ретельно мити руки спеціальним «червоним» милом. Овочі і фрукти бажано мити мінеральною водою.

Нічого не їсти на вулицях і в місцевих ресторанах. Снідати і вечеряти краще в своєму готелі.

Біля входу в храм Вас попросять роззутися, тому рекомендуємо взяти з собою шкарпетки (бажано після екскурсії їх викинути). У жінок ноги повинні бути закриті одягом, але не обтягувати. Всі споруди, особливо релігійні споруди, необхідно обходити тільки з лівого боку. Заборонено приносити на територію святинь калькулятори. Вважається, що вони руйнують енергетику святинь.

Не дозволяйте чіпати себе жебракам, намагайтеся не підходити до них близько, не розмовляйте з ними.

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані