Зателефонуйте нам (067) 432-30-07

Туристичний оператор «Укрвінінтур»

Директор

Туристичний оператор «Укрвінінтур» працює на ринку туристичних послуг вже 34 роки.

Директор фірми, Гандурська Ольга Ігорівна, працює в туризмі з 1985 р. Нагороджена відзнакою "ПОЧЕСНИЙ ПРАЦІВНИК ТУРИЗМУ УКРАЇНИ". Профісіоналізм і оперативність роботи Вас приємно здивують. У своїй діяльності колектив фірми керується правилами: надійність, висока якість, чесність і індивідуальний підхід до кожного клієнта, а також широкий спектр запропонованих послуг, незалежно від вартості обраного туру. За час своєї діяльності в галузі туризму ми заробили для себе чесне ім'я і гідну репутацію, а також придбали величезний досвід і велика кількість вдячних клієнтів. Маючи великий досвід роботи в галузі туризму, ми з однаковим успіхом і бажанням гарантуємо якісний продукт, як на території України так і за кордоном.

Туристичний оператор «Укрвінінтур» пропонує регулярні автобусні тури по Європі та Україні. З року в рік вінничани мають можливість відвідати за допомогою цих турів найдивовижніші і барвисті країни і міста. Звернувшись до нас, клієнти можуть бути впевнені в тому, що їм запропонують продукт за мінімальними цінами на найвищому рівні. Для постійних клієнтів, незважаючи на те куди вони їдуть і де вони відпочивають, забезпечені знижки. В спектр пріоритетних послуг входять такі країни як: Туреччина, Єгипет, Польща, Чехія, Угорщина, Франція, Австрія, Іспанія, Болгарія, Кіпр, Туніс, Мальта, Ізраїль та інші. Для бажаючих поправити своє здоров'я ми можемо запропонувати великий вибір турів на лікування в санаторіях різного профілю, як на території України, так і за кордоном. Ми також пропонуємо широкий асортимент групових програм, які ретельно відпрацьовані нашими фахівцями, які мають багаторічний досвід роботи в даних напрямках.
 

Менеджери компанії регулярно вдосконалюють свій професіоналізм, відвідують і вивчають ті країни і регіони, які користуються найбільшою увагою клієнтів - це є гарантією якісного відпочинку в обраному вами куточку світу.

Aвтобусний парк

На сьогоднішній день Туристичний оператор "Укрвінінтур" має свій автобусний парк і мікроавтобуси; власний штат водіїв і екскурсоводів.

Автобусный парк Автобусный парк Автобусный парк

Ми пропонуємо вам повний спектр туристичних послуг з гарантією якості і за низькою ціною!

 

Знак якості Асоціації лідерів турбізнесу України

24.03.2009 наша компанія пройшла сертифікацію АЛТУ ("Асоціації лідерів турбізнесу України") і тепер є єдиними в Вінниці володарями Знака якості. Цим ми вкотре підтвердили високий рівень якості надаваних нами послуг.
В ХІ регіональному конкурсі "Бізнес-Еліта Поділля-2014" наша фірма отримала диплом в номенаціі "Надійність".

Знака качества

Помилка...

Введіть будь ласка коректні дані

Замовити тур:
Вкажіть будь ласка контактний номер телефону

Хочете отримувати СМС?

Введіть будь ласка коректні дані